Forum: Poszukiwane osoby oszukane na polisach

06.03.2015
wypowiedź: 1
*.90.165.18

Jak już łatwo przeczytać na wielu stronach , zaczęły się problemy z Towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Firmy takie jak AEGON ,NORDEA , spółki Czerwińskiego , COMPENSA , AXA , OPEN LIFE , OPEN FINANSE

Wprowadzały na rynek produkty szkodliwe dla klientów którzy chcieli zakończyć współpracę wcześniej.

Co się działo?

A no przeważnie w 1-3 roku gdy klient chciał zrezygnować bo nie miał co dalej wpłacać,  tracił nawet do 100% wpłaconego kapitału .Z kolejnymi latami % malał lecz były dalej naliczane opłaty Administracyjne.

 

Wielu klientów miało dość wpłat na polisę którą zjadały koszty bankowe.

Wielu też straciło pieniądze z tytułu Opłat likwidacyjnych.

Kancelaria zajmuje się skutecznym odzyskiwaniem utraconych środków (tzw. opłat likwidacyjnych) z tytułu rozwiązania polisy z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym (UFK) .

Posiadamy doświadczonych specjalistów oraz do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Cechujemy się wysoką skutecznością przy minimum formalności ze strony Klienta. Co więcej współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: m.jamroz@kancelaria-lex.org lub pod nr. telefonu :886546631

ZAPRASZAM POKRZYWDZONYCH DO DYSKUSJI JAK I KONTAKTU

17.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Sprawdź sobie tą organizację Stop Bankowemu Bezprawiu. Skontaktuj się z nimi to spotkasz tam pełno takich organizacji.

19.11.2016
wypowiedzi: 67
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W [url=http://kancelariainvictus.pl/generali]Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali z opłatami likwidacyjnymi[/url] walczyły kancelarie, dość skuteczna w działania jest Kancelaria Invictus.

19.11.2016
wypowiedzi: 67
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla sprecyzowania. W Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali z opłatami likwidacyjnymi walczyły kancelarie, dość skuteczna w działaniach jest Kancelaria Invictus.

21.11.2016
wypowiedzi: 4
*.i11-5.onvol.net

Nie ma zadnych uczciwych polis. Nie ma tym to polega. Nie wazne czy to polskie czy zagraniczne formy oferuja polsy.

23.11.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słyszałem, że było dużo różnych nieprawidłowości z lokatami i z ubezpieczeniami.

20.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Niestety w Polsce nie ma prawa precedensu i dwie identyczne sprawy mogą dostać dwa zupełnie inne wyroki sądu. Widać to ostatnio po procesach Frankowców. Niestety w polskich sądach wszystko jest możliwe.

21.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak nie dać się oszukać na czymś takim? Jest mnóstwo lokat, nie wiem które są bezpieczne. Na co najbardziej trzeba uważać?

23.12.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Najlepiej korzystać z produktów największych instytucji finansowych. Każdą inwestycję najlepiej sprawdzić w necie-co się o niej pisze na forach oraz jak wygląda ona w rankingu analizy online. Jeśli stawka idzie o wysokie kwoty to najlepiej jeszcze dać umowę do prawnika i 5x ją przeczytać by potem nie było niespodzianek. Najlepiej nie podpisywać niczego ze słowem "polisolokaty" w treści.

29.12.2016
wypowiedzi: 67
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma pewnych inwestycji, wszędzie ryzyko.

29.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

W moim przekonaniu powinno pomóc tu stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Ludzie, którzy tam działają, zostali porobieni przez banki na kredytach frankowych. Teraz zajmują się oni cholistycznie, wszelkimi wałkami banków.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.