Forum: Poszukiwane osoby oszukane na polisach - doradztwo i księgowość 24

MaxiFinans 06.03.2015 *.91.90.165.18

1

Jak już łatwo przeczytać na wielu stronach , zaczęły się problemy z Towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Firmy takie jak AEGON ,NORDEA , spółki Czerwińskiego , COMPENSA , AXA , OPEN LIFE , OPEN FINANSE

Wprowadzały na rynek produkty szkodliwe dla klientów którzy chcieli zakończyć współpracę wcześniej.

Co się działo?

A no przeważnie w 1-3 roku gdy klient chciał zrezygnować bo nie miał co dalej wpłacać, tracił nawet do 100% wpłaconego kapitału .Z kolejnymi latami % malał lecz były dalej naliczane opłaty Administracyjne.

Wielu klientów miało dość wpłat na polisę którą zjadały koszty bankowe.

Wielu też straciło pieniądze z tytułu Opłat likwidacyjnych.

Kancelaria zajmuje się skutecznym odzyskiwaniem utraconych środków (tzw. opłat likwidacyjnych) z tytułu rozwiązania polisy z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym (UFK) .

Posiadamy doświadczonych specjalistów oraz do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Cechujemy się wysoką skutecznością przy minimum formalności ze strony Klienta. Co więcej współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: m.jamroz@kancelaria-lex.org lub pod nr. telefonu :886546631

ZAPRASZAM POKRZYWDZONYCH DO DYSKUSJI JAK I KONTAKTU

baarteek399 23.11.2016 *.edf153.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Słyszałem, że było dużo różnych nieprawidłowości z lokatami i z ubezpieczeniami.

barteksmolinski 21.12.2016 *.edn178.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Jak nie dać się oszukać na czymś takim? Jest mnóstwo lokat, nie wiem które są bezpieczne. Na co najbardziej trzeba uważać?

mauro 29.12.2016 *.aavd47.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Nie ma pewnych inwestycji, wszędzie ryzyko.

dorotakowalczyk 22.08.2018 *.public-gprs375248.centertel.pl

1
Miałam kiedyś polisę w Scandii. Udało mi się odzyskać pieniądze. Pomogła mi w tym pewna osoba, świadcząca usługi za przystępną cenę, co istotne rozliczenie było dopiero po wygranej.Zapraszam na priv. dorotakowalczyk1985@wp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.