Forum: Poszukiwane osoby oszukane na polisach

06.03.2015
wypowiedź: 1
*.90.165.18

Jak już łatwo przeczytać na wielu stronach , zaczęły się problemy z Towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Firmy takie jak AEGON ,NORDEA , spółki Czerwińskiego , COMPENSA , AXA , OPEN LIFE , OPEN FINANSE

Wprowadzały na rynek produkty szkodliwe dla klientów którzy chcieli zakończyć współpracę wcześniej.

Co się działo?

A no przeważnie w 1-3 roku gdy klient chciał zrezygnować bo nie miał co dalej wpłacać,  tracił nawet do 100% wpłaconego kapitału .Z kolejnymi latami % malał lecz były dalej naliczane opłaty Administracyjne.

 

Wielu klientów miało dość wpłat na polisę którą zjadały koszty bankowe.

Wielu też straciło pieniądze z tytułu Opłat likwidacyjnych.

Kancelaria zajmuje się skutecznym odzyskiwaniem utraconych środków (tzw. opłat likwidacyjnych) z tytułu rozwiązania polisy z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym (UFK) .

Posiadamy doświadczonych specjalistów oraz do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Cechujemy się wysoką skutecznością przy minimum formalności ze strony Klienta. Co więcej współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: m.jamroz@kancelaria-lex.org lub pod nr. telefonu :886546631

ZAPRASZAM POKRZYWDZONYCH DO DYSKUSJI JAK I KONTAKTU

17.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Sprawdź sobie tą organizację Stop Bankowemu Bezprawiu. Skontaktuj się z nimi to spotkasz tam pełno takich organizacji.

19.11.2016
wypowiedzi: 72
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W [url=http://kancelariainvictus.pl/generali]Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali z opłatami likwidacyjnymi[/url] walczyły kancelarie, dość skuteczna w działania jest Kancelaria Invictus.

19.11.2016
wypowiedzi: 72
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla sprecyzowania. W Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali z opłatami likwidacyjnymi walczyły kancelarie, dość skuteczna w działaniach jest Kancelaria Invictus.

21.11.2016
wypowiedzi: 4
*.i11-5.onvol.net

Nie ma zadnych uczciwych polis. Nie ma tym to polega. Nie wazne czy to polskie czy zagraniczne formy oferuja polsy.

23.11.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słyszałem, że było dużo różnych nieprawidłowości z lokatami i z ubezpieczeniami.

20.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Niestety w Polsce nie ma prawa precedensu i dwie identyczne sprawy mogą dostać dwa zupełnie inne wyroki sądu. Widać to ostatnio po procesach Frankowców. Niestety w polskich sądach wszystko jest możliwe.

21.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak nie dać się oszukać na czymś takim? Jest mnóstwo lokat, nie wiem które są bezpieczne. Na co najbardziej trzeba uważać?

23.12.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Najlepiej korzystać z produktów największych instytucji finansowych. Każdą inwestycję najlepiej sprawdzić w necie-co się o niej pisze na forach oraz jak wygląda ona w rankingu analizy online. Jeśli stawka idzie o wysokie kwoty to najlepiej jeszcze dać umowę do prawnika i 5x ją przeczytać by potem nie było niespodzianek. Najlepiej nie podpisywać niczego ze słowem "polisolokaty" w treści.

29.12.2016
wypowiedzi: 72
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma pewnych inwestycji, wszędzie ryzyko.

29.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

W moim przekonaniu powinno pomóc tu stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Ludzie, którzy tam działają, zostali porobieni przez banki na kredytach frankowych. Teraz zajmują się oni cholistycznie, wszelkimi wałkami banków.

24.01.2017
wypowiedzi: 23
*.dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo dużo niestety jest takich przypadków. Tak naprawdę oszukano ludzi i to na niemałe pieniądze... Jeśli chcielibyście więcej o tym poczytać, to polecam ten artykuł: http://www.kancelaria-lex.org/europa/ Przybliża trochę sytuację. Teraz te osoby, które włożyły pieniądze w polisolokaty muszą się zwracać do kancelarii...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.