Forum: Poszukiwane osoby oszukane na polisach - doradztwo i księgowość 25

MaxiFinans 06.03.2015 *.91.90.165.18

1

Jak już łatwo przeczytać na wielu stronach , zaczęły się problemy z Towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Firmy takie jak AEGON ,NORDEA , spółki Czerwińskiego , COMPENSA , AXA , OPEN LIFE , OPEN FINANSE

Wprowadzały na rynek produkty szkodliwe dla klientów którzy chcieli zakończyć współpracę wcześniej.

Co się działo?

A no przeważnie w 1-3 roku gdy klient chciał zrezygnować bo nie miał co dalej wpłacać, tracił nawet do 100% wpłaconego kapitału .Z kolejnymi latami % malał lecz były dalej naliczane opłaty Administracyjne.

Wielu klientów miało dość wpłat na polisę którą zjadały koszty bankowe.

Wielu też straciło pieniądze z tytułu Opłat likwidacyjnych.

Kancelaria zajmuje się skutecznym odzyskiwaniem utraconych środków (tzw. opłat likwidacyjnych) z tytułu rozwiązania polisy z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym (UFK) .

Posiadamy doświadczonych specjalistów oraz do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Cechujemy się wysoką skutecznością przy minimum formalności ze strony Klienta. Co więcej współpraca z nami nie wiąże się z żadnymi kosztami wstępnymi. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: m.jamroz@kancelaria-lex.org lub pod nr. telefonu :886546631

ZAPRASZAM POKRZYWDZONYCH DO DYSKUSJI JAK I KONTAKTU

MoniaGold27 17.11.2016 *.public-gprs394169.centertel.pl

88

Sprawdź sobie tą organizację Stop Bankowemu Bezprawiu. Skontaktuj się z nimi to spotkasz tam pełno takich organizacji.

mauro 19.11.2016 *.afoj235.neoplus.adsl.tpnet.pl

106

W [url=http://kancelariainvictus.pl/generali]Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali z opłatami likwidacyjnymi[/url] walczyły kancelarie, dość skuteczna w działania jest Kancelaria Invictus.

mauro 19.11.2016 *.afoj235.neoplus.adsl.tpnet.pl

106

Dla sprecyzowania. W Towarzystwie Ubezpieczeniowym Generali z opłatami likwidacyjnymi walczyły kancelarie, dość skuteczna w działaniach jest Kancelaria Invictus.

Tymek 21.11.2016 *.c117-178.i11-5.onvol.net

4

Nie ma zadnych uczciwych polis. Nie ma tym to polega. Nie wazne czy to polskie czy zagraniczne formy oferuja polsy.

baarteek399 23.11.2016 *.edf153.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Słyszałem, że było dużo różnych nieprawidłowości z lokatami i z ubezpieczeniami.

MoniaGold27 20.12.2016 *.public-gprs384600.centertel.pl

88

Niestety w Polsce nie ma prawa precedensu i dwie identyczne sprawy mogą dostać dwa zupełnie inne wyroki sądu. Widać to ostatnio po procesach Frankowców. Niestety w polskich sądach wszystko jest możliwe.

barteksmolinski 21.12.2016 *.edn178.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Jak nie dać się oszukać na czymś takim? Jest mnóstwo lokat, nie wiem które są bezpieczne. Na co najbardziej trzeba uważać?

BiznesRekin31 23.12.2016 *.public-gprs385604.centertel.pl

44

Najlepiej korzystać z produktów największych instytucji finansowych. Każdą inwestycję najlepiej sprawdzić w necie-co się o niej pisze na forach oraz jak wygląda ona w rankingu analizy online. Jeśli stawka idzie o wysokie kwoty to najlepiej jeszcze dać umowę do prawnika i 5x ją przeczytać by potem nie było niespodzianek. Najlepiej nie podpisywać niczego ze słowem "polisolokaty" w treści.

mauro 29.12.2016 *.aavd47.neoplus.adsl.tpnet.pl

106

Nie ma pewnych inwestycji, wszędzie ryzyko.

MoniaGold27 29.12.2016 *.public-gprs393151.centertel.pl

88

W moim przekonaniu powinno pomóc tu stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Ludzie, którzy tam działają, zostali porobieni przez banki na kredytach frankowych. Teraz zajmują się oni cholistycznie, wszelkimi wałkami banków.

hungry_heart 24.01.2017 *.apn-46-77-154-84.dynamic.gprs.plus.pl

31

Bardzo dużo niestety jest takich przypadków. Tak naprawdę oszukano ludzi i to na niemałe pieniądze... Jeśli chcielibyście więcej o tym poczytać, to polecam ten artykuł: http://www.kancelaria-lex.org/europa/ Przybliża trochę sytuację. Teraz te osoby, które włożyły pieniądze w polisolokaty muszą się zwracać do kancelarii...

Paweł 1981 24.02.2017 *.abdy15.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Profesjonalna Kancelaria z doświadczeniem odzyska Twoje pieniadze z polisolokat czyli polis na życie z funduszem kapitałowym wraz z odsetkami które miały być dla Ciebie zabezpieczeniem na przyszłość a stały się pożywką dla chciwych pośredników.

Jeżeli TY bądź ktoś z twojej rodziny lub znajomych stracił pieniądze na opłacie likwidacyjnej lub chce zrezygnować z polisy może je odzyskać!!!

Skandia, Aegon, OpenLife, Generali, AXA, AVIVA, TU Europa, Warta, Uniqa, PKO Ubezpieczenia (dawniej Nordea), PZU, Ergo Hestia, MetLife, Allianz, Nationale Nederlanden (dawniej ING), Compensa, Pramerica.

Jeżeli miałeś produkt z wyżej wymienionych firm padłeś ofiarą nieuczciwej sprzedaży lub zostałeś po prostu oszukany napisz na: odpolisowani@gmail.com podaj swoje dane kontaktowe a my skontaktujemy się z Tobą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem:

https://goo.gl/forms/nwJorfFGSaVv7biC2

Nie ma dla nas znaczenia czy polisolokata została zamknięta czy też dalej wpłacane są na nią środki pieniężne. Nie pobieramy opłat wstępnych, działamy na terenie całej Polski.

Aby nie być gołosłownym na podanego przez osobę zainteresowaną maila prześlemy skan wyroku sądowego przeciwko jednemu z najbardziej rozpoznawalnych ubezpieczycieli na rynku.

Pozew zbiorowy niesie za sobą duże ryzyko. Przykładowo na 100 osób, wystarczy żeby jedna nie miała kompletu dokumentów, a cała sprawa odkłada się w czasie,

co z kolei powoduje, że sprawa przeciąga się nawet do kilku lat. Pozew indywidualny, który Państwu proponujemy, jest tego przeciwieństwem. Sprawa trwa 3-6 miesięcy, a ryzyko ponosi Kancelaria

bandi 21.03.2017 *.hst-46-166-165-225.balticservers.eu

4

Jak ktoś mieszka w południowej Polsce to we Wrocławiu operuje kancelaria lex http://www.polisolokaty.com/pozwy-zbiorowe/ Bardzo dobra, nie zdzierają kasy za byle co. Miałem polisolokatę i pomogli mi się z niej wydostać bez płacenia wielkiej prowizji, więc z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.