Forum o artykule: W Burger King króluje franczyza 169

Bartek Krzywiński 08.03.2015 *.edj124.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
nie bardzo rozumiem tego artykulu, czyli jak bym przykladowo kiedys mial pieniadze na otworzenie wlasnej restauracji burger kinga to moge czy nie? prosze o odpowiedz nawet od tego kto to pisal z gory dziekuje :)

GeorgeTM 09.03.2015 *.46.186.32.91

44

Najlepiej jeśli wskażesz zdanie, którego nie rozumiesz.
Jeśli nie rozumiesz na przykład zdania "Wyłącznym franczyzobiorcą Burger Kinga w Polsce jest spółka Amrest", to podpowiadam, że oznacza to brak możlwości otwarcia w Polsce Burger Kinga. W innych krajach może ot być możliwe, ale należy spytać amerykańskiej centrali.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.