Forum do artykułu: Jaka reklama się opłaca?

15.03.2017
wypowiedzi: 17
*.zabrze.vectranet.pl

Możesz poczytać również o reklamie na facebooku, która jest niebywale skuteczna jeśli chodzi o promocję sklepu w sieci: shop7.pl/promocja-sklepu-e-commerce-na-facebooku

17.03.2017
wypowiedź: 1
*.ip.maverick.com.pl

Jeżeli SEO to tylko razem z Content Marketingiem a jeśli tak to http://www.grupa-icea.pl/pozycjonowanie/ . Nie jest to jednak tania usługa.

22.03.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Oczywiście, należy dobrać reklamę do naszych potencjalnych klientów lub zdecydować się na coś co będzie się podobało zarówno starszym osobom, jak i młodszym. Fajnym pomysłem jest kompres żelowy z logo firmy. Starszym osobom przyda się np. na bóle stawów, a młodym dla rozluźnienia mięśni po treningu. Oczywiście to tylko przykładowe zastosowanie. W każdym razie dobrze się nad takim gadżetem promocyjnym zastanowić.

23.03.2017
wypowiedzi: 5
*.190.159.170

Opłaca się na pewno pozycjonować​ - czy to firmę, czy stronę hobbistyczną. No chyba że nie zależy nam na klientach lub czytelnikach. Zobaczcie, co mają tu https://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www  do zaoferowania.

29.03.2017
wypowiedzi: 21
*.181.117.18

Ciekawą i dość znaną formą reklamy jest program partnerski. Opiera się on na marketingu afiliacyjnym. Usługę te świadczy https://www.salesmedia.pl/ . Co ciekawsze o samych siecia afiliacyjnych chodzą różne przesłanki. Że niby trzeba być we wszystkich, ale tak na prawde nie stawia się tu na ilość, ale na jakość. Sam marketing afiliacyjny pełni rolę reklamy wizerunkowej oraz społecznej. Do tego często jest rozliczany za sprzedarz chociaż jak wcześniej wspomniałem nie jest to jedyny skutek tej reklamy.

23.04.2017
wypowiedzi: 17
*.centertel.pl

Proponuję zainteresować się gadżetami reklamowymi, np długopisy, torby czy kalendarze. Są bardzo skuteczne w marketingu. Propozycja tutaj - Studio Siedem GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI http://www.studiosiedem.com.pl/produkty.html?id_category%5b1%5d=1

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.