Forum do artykułu: Jaka reklama się opłaca?

15.03.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

Możesz poczytać również o reklamie na facebooku, która jest niebywale skuteczna jeśli chodzi o promocję sklepu w sieci: shop7.pl/promocja-sklepu-e-commerce-na-facebooku

17.03.2017
wypowiedź: 1
*.ip.maverick.com.pl

Jeżeli SEO to tylko razem z Content Marketingiem a jeśli tak to http://www.grupa-icea.pl/pozycjonowanie/ . Nie jest to jednak tania usługa.

22.03.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Oczywiście, należy dobrać reklamę do naszych potencjalnych klientów lub zdecydować się na coś co będzie się podobało zarówno starszym osobom, jak i młodszym. Fajnym pomysłem jest kompres żelowy z logo firmy. Starszym osobom przyda się np. na bóle stawów, a młodym dla rozluźnienia mięśni po treningu. Oczywiście to tylko przykładowe zastosowanie. W każdym razie dobrze się nad takim gadżetem promocyjnym zastanowić.

23.03.2017
wypowiedzi: 5
*.190.159.170

Opłaca się na pewno pozycjonować​ - czy to firmę, czy stronę hobbistyczną. No chyba że nie zależy nam na klientach lub czytelnikach. Zobaczcie, co mają tu https://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www  do zaoferowania.

29.03.2017
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Ciekawą i dość znaną formą reklamy jest program partnerski. Opiera się on na marketingu afiliacyjnym. Usługę te świadczy https://www.salesmedia.pl/ . Co ciekawsze o samych siecia afiliacyjnych chodzą różne przesłanki. Że niby trzeba być we wszystkich, ale tak na prawde nie stawia się tu na ilość, ale na jakość. Sam marketing afiliacyjny pełni rolę reklamy wizerunkowej oraz społecznej. Do tego często jest rozliczany za sprzedarz chociaż jak wcześniej wspomniałem nie jest to jedyny skutek tej reklamy.

23.04.2017
wypowiedzi: 19
*.centertel.pl

Proponuję zainteresować się gadżetami reklamowymi, np długopisy, torby czy kalendarze. Są bardzo skuteczne w marketingu. Propozycja tutaj - Studio Siedem GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI http://www.studiosiedem.com.pl/produkty.html?id_category%5b1%5d=1

30.04.2017
wypowiedzi: 25
*.adsl.inetia.pl

Jedną ze skuteczniejszych form reklamy jest inwestycja w opakowania i etykiety. Da drukarnia etykiet samoprzylepnych ma bardzo dobra oferte.

16.05.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

Myśle, że świetnymi gadżetami są również spersonalizowane koperty firmowe :) Sama z takich usług korzystam: https://kopertafirmowa.pl/drukarnia-kopert

Rewelacja jeśli chodzi o podtrzymanie wizerunku marki.

16.05.2017
wypowiedzi: 46
*.jmdi.pl

By firma mogła zaistnieć w internecie i spowodować, że grono naszych klientów się powiększy powinna być przede wszystkim dobrze widoczna i dostępna dla zainteresowanych. Kluczowe znacznie poza niewątpliwie skutecznym pozycjonowaniem mają też kampanie reklamowe prowadzone w mediach społecznościowych takich jak Facebook. Zadanie to warto zlecić profesjonalistom, ze swojej strony polecam http://fabrykamarketingu.pl/. Działają szybko i skutecznie.

17.05.2017
wypowiedzi: 4
*.ssp.dialog.net.pl

Chyba najbardziej  dzisiaj opłaca się reklama w internecie... Nie tylko adwords ale też facebook, media społecznościowe - to bardzo opłacalny sposób.

26.05.2017
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

Żadnej formy reklamy nie powinniśmy na wstępie krytykować. Każda z nich spełnia określoną funkcję, dociera do innych grup docelowych. Dlatego ważne jest, aby przed wyborem sposobu promocji określić cel reklamy i grupę docelową. Inne są skuteczniejsze inne mniej, ale zależne jest to czy ta reklama będzie działać i czy będzie przyciągać uwagę tych, których chcemy.
Jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobić dobrze, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://www.nomono.eu/ oraz do kontaktu. Do usłyszenia! 

26.05.2017
wypowiedzi: 5
*.adsl.inetia.pl

Najlepsza reklama to tylko w internecie :) 

27.05.2017
wypowiedź: 1
*.derkom.net.pl

Z pewnością opłaca się reklama w telewizji, właściwie to jedna z najskuteczniejszych form promocji, ale i jedna z najkosztowniejszych - szybko powinna się jednak zwrócić i to z nawiązką. Do kosztów emisji trzeba dodać koszty produkcji spotu reklamowego, choć obecnie nie są tak wysokie, jak się wydaje - rozsądne stawki mają http://tradeone.eu a przy tym znajdą się na rzeczy, mają profesjonalny sprzęt i odpowiednich fachowców.

28.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

Ja jestem za reklamą w sieci i pozycjonowaniem stron. Firmy z Pajęczna chwalą http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-pajeczno.html, więc może i Was to zainteresuje.

17.06.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Tak reklama w tv może być "tania" jeśli chodiz o koszt dotarcia do 1 osoby. Ale, stosowana gdy mamy ogólny produkt, w przypadku biznesu w niszy, to strzelanie armatą do wróbla.

W takim przypadku zawsze lepiej postawić na internet. https://www.internetmaker.pl/

20.06.2017
wypowiedzi: 121
*.

Skuteczna reklama. Czasami będzie to reklama internetowa na zasadzie banerów reklamowych, innym razem artykuł sponsorowany na poczytnym portalu. Jeszcze innym raze mailing czy akcja na facebooku.

Czasami warto zainwestować w stonowaną reklamę, typu szyld na budynku. Dobrze do tego celu sprawdzają się np płyty pcw typu http://www.plastics.pl/produkty/reklama/plyty-pcw

20.06.2017
wypowiedź: 1
*.180.mirolan.pl

Aby dotrzec do jak największej grupy zainteresowanych należ zdywersyfikować naszą reklamę... Oczywiście to zależy rożwnież od tego co oferujemy i do kogo chcemy dotrzec, ale musimy być otwarci i nie szufladkować się.

Usługi kosztorysowe

21.06.2017
wypowiedzi: 5
*.jmdi.pl

Hm.. a jak zareklarmowalibyście stronę o biżuteri typu http://beller.pl/? Nie jestem pewien jak podejść profesjonalnie do tego tematu :/

04.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja właśnie potrzebuje teraz też przetłumaczyć sobie wszystkie teksty i zrobić z tego plakaty i ulotki : http://yellow.pl/tlumaczenia/jezyki-tlumaczen/niemiecki/ będę sobie tłumaczył wszystko na kilka języków żeby wszyscy odbiorcy zruzumieli, teraz coraz wiecej jest zagranczych osób w Polsce.

04.07.2017
wypowiedzi: 3
*.113.introlan.pl

Myślę, że warto jest postawić przede wszystkim na reklamę online. Możliwości takiej reklamy jest na prawdę sporo. Oczywiście nie należy zapominać też o reklamie lokalnej - myślę, że takie formy reklamy jak reklama w radiu, czy na billboardzie są nadal skuteczne.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.