Forum do artykułu: Jaka reklama się opłaca?

06.07.2017
wypowiedzi: 10
*.dynamic.chello.pl

myślę że najważniejsze to odpowiedziec sobie - gdzie są nasi potrencjlani klienci, tam własnie bedzie oplacac się reklama ;) dobra segmentacja to podstawa!

10.07.2017
wypowiedzi: 11
*.pl

Każda forma reklamy jest dobra, byle by o nas mówili tak ktoś kiedyś powiedział ;)
_______________

http://kkmmedia.pl

10.07.2017
wypowiedzi: 5
*.172.190.67

Najbardziej opłacalną formą reklamy są zadowoleni klienci. Jedyne co trzeba zrobić to ich pozyskać - czyli dać ludzion dobra usługę.

11.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powiem ci że w moim biznesie najbardziej opłaciło się wydrkuwanie ulotek plakatów oraz wizytówek, jest taka drukarnia ekspresowa co ogarnia temat w krótkim czasie a reklama jak najbardziej nadaje się do każdego rodzaju biznesu dużo nie kosztuje a działa. 

11.07.2017
wypowiedzi: 4
*.trustnet.pl

Reklama w internecie tak,  ale nie można zapominac o tradycyjnej formie takiej jak wizytówki, ulotki, plakaty (oczywiście odpowiednio dobrane do branży w jakiej działacie). Wszystko zależy przede wszystkim od posiadanego budżetu. 

17.07.2017
wypowiedzi: 74
*.dynamic.gprs.plus.pl

To prawda, reklama tradycyjna ma nadal duże znaczenie. Nie można o niej zapominać.

19.07.2017
wypowiedzi: 4
*.trustnet.pl

Nie jest oczywiście łatwo zrobić projekt np. wizytówki, który sprawi, że zostaniecie zapamiętani. Warto dobrze przemyśleć wzór i dopilnować, żeby wszystko było spójne z wizerunkiem firmy. Ważne jest podłoże na którym wykonancie takie produkty, tekstura, grubośc papieru. Niby szczegóły a jednak tworzą całość.

21.07.2017
wypowiedzi: 31
*.dynamic.chello.pl

każda jak się ją dobre zrobi... takie jest moje zdanie. ale przed taką mega reklamą zrobiłbym zastrzeżenie logo na pewno 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.