Forum do artykułu: Jaka reklama się opłaca?

09.11.2017
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Z uwagi na gwałtowny wzrost znaczenia internetu, obecnie najbardziej opłacalna z pewnością jest reklama w sieci. Istnieje wiele możliwości, możesz zainwestować w pozycjonowanie, kampanie w social media albo w AdWords. Polecam ten artykuł, odnośnie ostatniej z wymienionych możliwości. https://www.ltb.pl/kampania-google-adwords-5-prostych-porad-na-skuteczna-reklame-w-sieci/

09.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
jeśli prowadzisz własny biznes i chcesz zaistnieć w sieci, z pewnością potrzebujesz skutecznej reklamy oraz sprawdzonej agencji marketingu internetowego, SEO/SEM. Agencja interaktywna https://mapimedia.eu/ tworzy skuteczne kampanie AdWords, projektuje i buduje strony internetowe, tworzy sklepy internetowe oraz prowadzi blogi firmowe i profile na Facebook, Twitter itp. Polecam!

Arek

10.11.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No każda reklama się opłaca. Tylko, że wiadomo, że trzeba troche wydać. Dlatego warto sprawdzić każdą opcje.

_____

[url=http://www.swraiz.edu.pl/umowa-zlecenie-kredyt/]swraiz.edu.pl[/url]

17.11.2017
wypowiedzi: 3
*.82.19.58

Według mnie warto zainwestować w działania online. Markeintg internetowy zdecydowanie bardziej się opłaca i przynosi więcej korzyści niż działania tradycyjne. Zawsze też można działać dwutorowo. 

17.11.2017
wypowiedzi: 44
*.stimo.net

Myślę, że zawsze warto się reklamować. Kwestia to wybór odpowiednich środków tej reklamy

22.11.2017
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Mailing traci na wartości , szczególnie jeśli jest nieodpowiednio realizowany. Reklama na potralach społecznościowych jest dobra dla firm aktualnie, tak samo jak wideo reklama . Wg social media manager rośnie też naczenie reklam na youtube, szczególnie bumper ads , których nie da się zamknąć,wyłączyć. Wpływa to w znacznym stopniu na zwiększenie viewability . 

22.11.2017
wypowiedzi: 56
*.244.185.28

My zainwestowaliśmy w tradycyjne banery reklamowe, tablice, szyldy oraz plakaty. Do tego polecam drukarnię www.swiatreklamy.pl, prócz druku wykonają również usługi ciecia laserem, np. grawerowanie, frezowanie, metali miękkich, styroduru, drewna, sklejki i płyty MDF, kształtowanie tworzyw sztucznych.

29.11.2017
wypowiedzi: 31
*.toofiber.pl

Dobry mam kontakt już od jakiegoś czasu z marką Bannermaker, sporo zamówień u nich robiłem i sobie chwalę. Szybko, kompleksowo, dostaje się gotowy produkt już dostosowany prosto do zawieszenia. Na stronie bannermaker.eu masz ceny za konkretne wymiary i nakłady.

05.12.2017
wypowiedzi: 4
*.pl.158.28.193.in-addr.arpa

Reklamowanie strony warto wesprzeć pozycjonowaniem.

Tutaj przykładowy cennik seo jednek z poznańskich firm pozycjonerkich.

18.12.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Na bieżąco wrzuca info o przetargach firma DTK&W. Ja bym u nich proponował poszukać. Korzystam od dwóch tygodni z darmowego konta na próbę i na pewno zostanę na normalnym pakiecie. Oferty są sprawdzone, z porządnie zrobionym opisem, jak chciałem dopytać o kilka kwestii to długo na maila zwrotnego nie musiałem czekać.

20.12.2017
wypowiedzi: 40
*.net.hawetelekom.pl

Na pewno opłaca się reklama adwords http://adwordsgroup.pl/ . Nie jest to droga rzecz i w łatwy sposób można dotrzeć do dużej ilości potencjalnych klientów. 

21.12.2017
wypowiedzi: 9
*.30.125.15

Polecam skorzystać z tej oferty: http://www.signum.org.pl/oferta/audyt-wzorniczy/ Od kiedy współpracuje z firmą Signum i na bieżąco „łapie” ich oferty/ projekty to moja firma dość dobrze zaczęła się rozwijać.

27.12.2017
wypowiedzi: 41
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dla mnie bardzo opłacalna okazała się reklama [url=http://www.fanatycydruku.pl/roll-up-standard]druk roll up[/url] z którą wystawiłam się na kilku eventach. Nawet nie spodziewałabym się, że pojawi się tak duże zainteresowanie. Prowadzę firmę z artykułam ppaierniczymi w małym mieście. Zaczęli więc przybywać klienci z okolicy.

28.12.2017
wypowiedź: 1
*.a.net.lemor.pl

jak reklama to tylko w internecie. Spróbowałam i nie wybiorę innej metody. Bardzo dziękuję firmie https://semline.pl która od początku miała duży wpływ na rozwój mojego sklepu. Dokładne przemyślane kroki które zaspokajają potrzeby klientów. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad tym jaką firme do pozycjonowania wybrać  :) 

30.12.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może buzz marketing?

02.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wg mnie każda forma reklamy się opłaca, każda będzie miałą udział w przyciąganiu nowych klientów. Jakbyś miał więcej takich pytań to wejdź na aqrat.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi ;)

03.01.2018
wypowiedzi: 7
*.112.181.108

Nie mam dużego doświadczenia, ale na razie wydaje mi się, że najlepiej w kwestii relacji kosztów do efektów wychodzi reklama internetowa. Można trafić do dokładnej grupy docelowej co zmienjsza koszty, ale też np. FB nie w każdej branży się sprawdzi.

03.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprawdź sobie to http://szybkidruk.net/etykiety-naklejki. Myślę że nawet takie sposoby są w stanie odnieść sukces co nie

11.01.2018
wypowiedzi: 25
*.artnet.gda.pl

Na pewno warto zainwestować w reklamę zewnętrzną, taką jak banery i bilbordy. Najlepiej, aby do ich produkcji została wykorzystana technologia HP Latex, bo w przeciwieństwie do Solventu jest bardzo trwała. Można o tym przeczytać na http://www.12rund.com/

15.01.2018
wypowiedzi: 34
*.play-internet.pl

Jak dla mnie to najlepsza jest reklama telewizyjna. Najwięcej klientów przyciąga.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.