Forum do artykułu: Jaka reklama się opłaca?

29.01.2018
wypowiedzi: 14
*.play-internet.pl

Ja prowadzę firmę i zdecydowanie polecam zainteresować się tradycyjną formą reklamy taką jak adresowanie koperty szczególnie przydatne są tanie koperty ze sklepu internetowego - kopertyonline

06.02.2018
wypowiedź: 1
*.196.213.166

Wiadomo, że reklama w internecie to podstawa, ale ja dla swojego salonu zainwestowałam również w reklamę w magazynie OFFSET. Dosyć szybko pozyskałam nowych klientów i marka stała się bardziej rozpoznawalna.

07.02.2018
wypowiedzi: 11
*.icpnet.pl

Reklama dobrze wygląda też na ludziach. Mam na myśli oczywiście oryginalne stroje reklamowe. Polecam zajrzeć na stronę https://bodypainter.pl/kostiumy-stroje-reklamowe-szycie-projektowanie-cena/ i zapoznać się dokładnie z ofertą, którą mam na myśli. Moim zdaniem będzie to całkiem ciekawe rozwiązanie.

13.02.2018
wypowiedzi: 32
*.play-internet.pl

U nas w firmie postawiliśmy na reklamę w telewizji. Reklama w tv jest bardzo skuteczna.

16.02.2018
wypowiedzi: 32
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najbardziej opłacalna reklama, to skierowana do odpowiedniego odbiorcy. Np. reklama tv powinna być dynamiczna, krótka i prosta w formie.Tylko w ten sposób, w natłoku informacji, zostanie zauważona.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.