Forum o artykule: Jaka reklama się opłaca? 1475

Kraków Entertainment 27.07.2018 *.217.96.143.248.ipv4.supernova.orange.pl

1
Polecam reklamę w magazynie Offset. Prowadzenie z nimi interesów to sama przyjemność, a efekty oczywiście bardzo pozytywne. Jeżeli ktoś chce się wypromować to polecam współpracę z tą firmą, ponieważ naprawdę się opłaca.

Katarzyna Babińska 01.10.2018 *.user-94-254-155-2.play-internet.pl

1
Teraz wszyscy stawiają na reklamę internetową, profil na FB/Instagramie, a moim zdaniem ważna jest też reklama lokalna, jakaś reklama w gazecie, ulotki czy baner. Moja znajoma zrobiła nowy szyld sklepu, zainwestowala w banery w kilku miejscach w mieście (w tym na moim płocie :D) no i ulotki ze specjalną zniżką. Z tego co wiem to ulotki i baner zamówiła na www.copypoint.pl. Tam też zrobili jej projekty. Baner jest oryginalny i dobrej jakości, ten u mnie już przetrwał zimę i nic się z nim nie stało, nie potargał się, nie postrzępił i kolory dalej soczyste :))

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.