Forum do artykułu: Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

19.03.2015
wypowiedzi: 5
*.205.166.153

Zadowolony jestem jak do tej pory ze współpracy z Adrianem Kołodziejem. Na bieżąco korzystam z jego doradztwa biznesowego. W końcu udało się wypromować moją firmę, co było o tyle trudne, że wokół nie brakuje konkurencji, która była na rynku długo przede mną.

19.05.2016
wypowiedzi: 76
*.dynamic.chello.pl

W przypadku allegro - można np.skorzystać z paneli aukcyjnych, które powinny większyć sprzedaż. Można je znaleźć choćby na www.aukcjoner.pl 

08.08.2017
wypowiedzi: 76
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak dla mnie najbardziej się sprawdziła wirtualna centrala: http://focustelecom.pl/. Warto korzystać z takich usług. Znacznie usprawnia to kontakt z klientem. ;)

19.08.2017
wypowiedzi: 33
*.sileman.net.pl

Według mnie dobrą opcją jest współpraca z platformą https://aleo.com/pl/firmy/przemysl-spozywczy dostępna jest tam baza różnego rodzaju firm. Można znaleźć dobrych dostawców przeróżnych produktów, mają dużo aktywnych użytkowników, jest publikowanych mnóstwo zapytań ofertowych, przetargów, aukcji wyprzedażowych. Taka platforma daje sporo możliwości, także wydaje mi się, że warto dodać tam swoją firmę, zarówno jak szuka się nowych klientów, jak i kontrahentów do robienia internesów. Teraz w internecie można znaleźć bardzo dużo tego typu serwisów, które znacznie ułatwiają prowadzenie biznesu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.