Forum do artykułu: Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

19.03.2015
wypowiedzi: 5
*.205.166.153

Zadowolony jestem jak do tej pory ze współpracy z Adrianem Kołodziejem. Na bieżąco korzystam z jego doradztwa biznesowego. W końcu udało się wypromować moją firmę, co było o tyle trudne, że wokół nie brakuje konkurencji, która była na rynku długo przede mną.

19.05.2016
wypowiedzi: 26
*.dynamic.chello.pl

W przypadku allegro - można np.skorzystać z paneli aukcyjnych, które powinny większyć sprzedaż. Można je znaleźć choćby na www.aukcjoner.pl 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.