Forum o artykule: Jak zwiększyć obroty bez inwestycji? 29

Kantor Park 19.03.2015 *.195.205.166.153

5
Zadowolony jestem jak do tej pory ze współpracy z Adrianem Kołodziejem. Na bieżąco korzystam z jego doradztwa biznesowego. W końcu udało się wypromować moją firmę, co było o tyle trudne, że wokół nie brakuje konkurencji, która była na rynku długo przede mną.

lolek100 19.05.2016 *.89-68-231-175.dynamic.chello.pl

146

W przypadku allegro - można np.skorzystać z paneli aukcyjnych, które powinny większyć sprzedaż. Można je znaleźć choćby na www.aukcjoner.pl

korner 08.08.2017 *.188.146.171.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

80

Jak dla mnie najbardziej się sprawdziła wirtualna centrala: http://focustelecom.pl/. Warto korzystać z takich usług. Znacznie usprawnia to kontakt z klientem. ;)

tomaasz 19.08.2017 *.host-5db0dfb5.sileman.net.pl

44

Według mnie dobrą opcją jest współpraca z platformą https://aleo.com/pl/firmy/przemysl-spozywczy dostępna jest tam baza różnego rodzaju firm. Można znaleźć dobrych dostawców przeróżnych produktów, mają dużo aktywnych użytkowników, jest publikowanych mnóstwo zapytań ofertowych, przetargów, aukcji wyprzedażowych. Taka platforma daje sporo możliwości, także wydaje mi się, że warto dodać tam swoją firmę, zarówno jak szuka się nowych klientów, jak i kontrahentów do robienia internesów. Teraz w internecie można znaleźć bardzo dużo tego typu serwisów, które znacznie ułatwiają prowadzenie biznesu.

Jason Cruise 29.04.2018 *.42.112.241.174

4
Wonderful site and I wanted to post a note to let you know, "Good job"! I’m glad I found this blog. Your blog site has presented me most of the strategies which I like. Thanks for sharing this. Download happy wheels full game.

Jasmine Thompson 15.08.2018 *.static.vnpt.vn

2
Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

KazimierzKursa 29.08.2018 *.91-219-114-148.gigainternet.pl

12
A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.