Forum do artykułu: Drogerie chcą zwiększyć obroty

19.03.2015
wypowiedzi: 5
*.205.166.153

Skuteczne podejście do marketingu ma Adrian Kołodziej. Mi pomógł opracować całą strategię od A do Z. Dobry doradca, z długim stażem na rynku, pomógł wielu firmom, na stronie www.blog.adriankolodziej.pl są opinie kursantów na video, w tym ja się wypowiadam ;-)

23.03.2015
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No wszyscy patrzą na zwiększenie obrotów ale kosztem pracy u podstaw. Ale można przecież założyć bez franczyzy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.