Forum o artykule: Drogerie chcą zwiększyć obroty 40

Kantor Park 19.03.2015 *.195.205.166.153

5
Skuteczne podejście do marketingu ma Adrian Kołodziej. Mi pomógł opracować całą strategię od A do Z. Dobry doradca, z długim stażem na rynku, pomógł wielu firmom, na stronie www.blog.adriankolodziej.pl są opinie kursantów na video, w tym ja się wypowiadam ;-)

mareki 23.03.2015 *.aavk167.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

No wszyscy patrzą na zwiększenie obrotów ale kosztem pracy u podstaw. Ale można przecież założyć bez franczyzy.

Martyna90 03.03.2017 *.host-72.16.pxs.pl

4

Tak czysto teoretycznie...sprzedaż internetowa jest taka popularna głównie przez to, że większosć kosmetyków itp. mozna kupić w sieci o wiele taniej. Ciężko sobie wyobrazić, że największe drogerie sprzedają nagle swoje produkty za cenę o połowę niższą, niż stacjonarnie, bo to świadczyłoby kiepsko o nich samych. Ja pamiętam, jak zamawiałam maaski Kallosa do włosów i nie mogłam się nadziwić, jak w ogołe opłaca się komuś wysyłać wielki baniak maski, która kosztuje 7 zł. powiedzmy... https://idealna.pl/kosmetyki/wlosy/odzywki-i-maski/kallos-biotin-upiekszajaca-maska-do-wlosow/

Analityk787 22.02.2018 *.5.254.80.166.reserved.voxility.com

8

To ciężki rynek bo taki Rossman trzyma wszystko za mordę. Tak to niestety wygląda. Polska jest podbita ekonomicznie przez Niemców.

________________________________________

Prace dyplomowe z socjologii

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.