Forum do artykułu: Wojciech Modest Amaro: Zyskowna restauracja

31.03.2015
wypowiedź: 1
*.43.28.194-rev.hti.pl

Dziś na szczęście już nie trzeba własnego kierowcy i wielu zabiegów, by koordynować dostawy nawet od kilkunastu lokalnych producentów zdrowej żywności. Na przykład na platformie cabas.pl można w jednym miejscu realizować zamówienia od wielu ekologicznych hodowców i producentów. Polecam wypróbować.

23.08.2015
wypowiedzi: 184
*.play-internet.pl

Tylko lokale, które mają dobre jedzenie oraz czymś wyróżniają się na rynku są w stanie przetrwać. Obecnie kilka restuaracji wprowadziło w karcie trudnków cydr. Jest to bardzo dobre posunięcie. Najlepiej jednak decydować się na dobrą jakość. Poczytajcie sobie tutaj http://cydrslowianski.pl  W taki trudnek warto inwestować.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.