Forum do artykułu: Kto płaci za darmową kawę?

31.03.2015
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem lekko chybiony strzał. Klienci napili się kawy..,Ok fajnie...ale czy MC zdobył nowych Klientów? Akcja powinna wyglądać trochę inaczej...Darmowa kawa TAK...ale do dowolnego, nawet najmniejszego zamówienia... Pozdrawiam Arek

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.