Forum o artykule: Kto płaci za darmową kawę? 169

GTS_Holding 31.03.2015 *.actx188.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Moim zdaniem lekko chybiony strzał. Klienci napili się kawy..,Ok fajnie...ale czy MC zdobył nowych Klientów? Akcja powinna wyglądać trochę inaczej...Darmowa kawa TAK...ale do dowolnego, nawet najmniejszego zamówienia... Pozdrawiam Arek

Karolla 06.12.2016 *.178-159-174-215.tsm.tarnobrzeg.pl

10

Pomysł jest OK, pod warunkiem, że chce się w szybki sposób "roznieść" reklamę. W nowo powstałych miejscach, pomysł darmowej kawy jest moim zdaniem trafionym pomysłem. I to już nie chodzi tutaj o kawę, ale o to w czym JEST PODAWANA ta kawa. Kubki do kawy z nadrukiem danej restaruracji, czy baru same rozniosą się po mieście, a dzieki temu nasza reklama rozniesie się razem z nimi :) - takie właśnie rozwiązania i argumentację proponuję swoim klietnom :) i po sprawdzeniu to działa :) - kubki do kawy z nadrukiem

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.