Forum: sprzedam bardzo dobrze prosperującą restaurację - gastronomia 170

sprzedam restauracje 20.04.2015 *.apn-95-41-67-8.dynamic.gprs.plus.pl

1

Odstąpię znaną i lubianą restaurację, bardzo dobrze prosperującą. Lokal jest dwukondygnacyjny, z dużymi witrynami, ma 120 mkw,położony jest w samym centrum miasta. Sprzedajemy tylko i wyłącznie ze względów osobistych, wszystkie szczegóły przekażemy jedynie osobom zainteresowanym. Oferty proszę kierować na adres: restauracjanasprzedaz@wp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.