Forum o artykule: Szkolenie z franczyzy 1483

Edward Poniewierka 27.04.2015 *.62.141.216.108

1
Ogólnie mówiąc "cwańsi szukają głupszych".Przyglądając się temu co się dzieje w tym naszym i kochanym kraju to trudno dopatrzeć się normalnych i komunikatywnych aktów życia w całej rozciągłości.Jedni starają się znależć głupszych od siebie byleby nic nie robić albo jak najmniej robić żeby zarobić.Czy takie "kredo" przyświeca franczyzodawcom.A czy ktokolwiek próbował się przyjrzeć ile to da PKB dla kraju? Przecież nie wytwarzając czegokolwiek nie wytworzymy żadnego PKB a obracając jednym i tym samym pieniądzem i tylko obracając pieniądz ten traci na wartości to przecież oczywiste nawet laik to rozumie ale jak to widzą ekonomiści?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.