Forum: Własna stacja benzynowa - lepiej samemu czy we franczyzie?

04.05.2015
wypowiedzi: 121
*.55.232.223

Jakie mogą być koszta związane z uruchomieniem własnej stacji benzynowej. Lepiej robić to samemu czy wejść w spółkę na zasadzie franczyzy?

Będę wdzięczny za wszelkie opinie, doświadczenia.

05.05.2015
wypowiedzi: 18
*.221.121.76

Obecnie na stacje benzynowe jest monopol. Tak naprawdę to większość osób tankuje na większych firmach.

Nie lepiej byłoby na początku postawić na mniejszy biznes? Czyli otworzyć stację z LPG? Da Ci to duże zyski ponieważ wiele osób obecnie ma gaz w samochodach ( powiedziałabym,żę nawet większość).

Dopytaj się tutaj: http://www.amerigas.pl/pl/gaz-dla-biznesu/autogaz.html - dostarczają gaz do stacji. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.