Forum: Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

13.06.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogólnie to materiały reklamowe szukałaby w drukpolska.pl bo mają natańsze ceny 

26.06.2017
wypowiedzi: 44
*.oditech.com

A w http://www.pulsdruk.warszawa.pl/ próbowaliście? Warto też wziąć pod uwagę, bo może akurat będziecie pozytywnie zaskoczeni i ofertą i ceną. Najlepiej popytać w kilku miejscach i wtedy wybrać najlepszą ofertę.

03.07.2017
wypowiedzi: 9
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo dobrej jakości bannery reklamowe są opisywane w tym artykule http://www.questit.pl/szyldy-reklamowe-krakow-w-biznesie/ Myślę, że naprawdę warto przejrzeć tę ofertę. Pozzdrawiam!

03.07.2017
wypowiedzi: 9
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo dobrej jakości bannery reklamowe są opisywane w tym artykule. Myślę, że naprawdę warto przejrzeć tę ofertę. Pozdrawiam!

04.07.2017
wypowiedzi: 39
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Unas wszystkim co związane z marketingiem internetowym zajmuje się agencja https://pirmedia.pl/ z która współpracujemy od dłuższego czasu. My jednak stawiamy na reklamę internetową dlatego samo drukowanie ulotek się nie sprawdza. Na potrzeby marketingu internetowego agencja tworzy grafiki i je wykorzystuje. 

11.07.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Jeżeli chodzi o banery reklamowe to zdecydowanie polecam balony reklamowe i ofertę http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/balony-reklamowe Balony z logo to ciekawy sposób na wzmocnienie przekazu reklamowego. Są lubiane przez odbiorców, przywodzą na myśl radosne czasy dzieciństwa, kojarzą się z wolnością, a co za tym idzie mogą być skutecznym środkiem wpływającym na popularność marki. Same w sobie wzbudzają pozytywne emocje, co w przypadku produktu marketingowego jest rzeczą bezcenną i zdarzającą się niezwykle rzadko.

05.08.2017
wypowiedzi: 4
*.183.e-malbork.net

Ja jak dotąd zamawiałem tutaj https://banery.siedlce.pl/  .  Projekty graficzne też bezpośrednio u nich można zamówić. Z mojej strony mogę polecić, zawsze wszystko było na czas i wykonane solidnie :) 

11.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wydaje mi się że drukarnia internetowa 24h byłaby najlepszym wyborem. Zrobisz prosty baner, obstawiam że masz jego projekt. Wydrukują Ci go tak jak chcesz i potem zostanie tylko wywieszenie go. Najprostsze sposoby są czasami najlepsze.

11.08.2017
wypowiedź: 1
*.business.static.vectranet.pl

Ja od siebie bardzo polecam pmf-print.pl. Jak zamawiałem u nich pierwszy raz to bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ich niskie ceny, i zankomita jakość wydruków. 

11.08.2017
wypowiedzi: 5
*.trustnet.pl

Ostatnio zamawiałem https://www.viperprint.pl/produkt/banery/DWF30?oczko-50-cm=tak&zawijany=tak na stronie www.viperprint.pl

Nie mają najniższych cen, ale zdążyłem się przekonać, że nie ma co oszczędzać na banerach ani zamawiać na szybko bo gdzieś tam jest najtaniej. To produkt, który ma służyć wiele miesięcy i jakoś wyglądać.

15.09.2017
wypowiedzi: 39
*.252.11.64.internetia.net.pl

To by było trzeba po prostu zapoznać się z ofertami firm i porównać je ze sobą

20.09.2017
wypowiedzi: 4
*.zabrze.vectranet.pl

Kiedyś drukowałem w lokalnych drukarniach - myślałem, że czas realizacji będzie krótszy i ceny niższe. Teraz zmieniłem trochę podejście i kupuję inernetowo - wcale nie czekam dłużej na realizację, a ceny z przesyłką i tak są korzystne, a czasem i lepsze ;) Od siebie polecam drukarnię z Gdyni, jeśli potrzebujesz banerów akurat to sprawdź https://kadok.pl/oferta/reklama-zewnetrzna jednak jeśli będziesz potrzebował też innych rzeczy, to sprawdź ich ofertę.

11.10.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Moge polecić trzy firmy, ktore robią dobrze i tanio stojaki reklamowe takie jak: ścianka reklamowa, rollup, popup, stojak na prospekty, lada reklamowa:

http://mms-hs.pl/

http://stojaki-reklamowe.net/popup.html

http://najtanszestojaki.pl/index.php?page=oferta&item=32

 

11.10.2017
wypowiedzi: 2
*.toofiber.pl

Dobre warunki ma Bannermaker (ich strona z formularzem zamówienia – bannermaker.eu). Tam masz ceny w zależności od formatu i ilości zamówień, w tej chwili wygląda to tak że kontaktujesz się z handlowcem, ale ma być cały formularz do zamawiania online za jakiś czas gotowy więc będzie można wszystko zdalnie ogarnąć wtedy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.