Forum: Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe? - usługi dla biznesu 62

agnieszka_zielnik 25.01.2016 *.apn-46-76-129-10.dynamic.gprs.plus.pl

1

Chciałabym się z wami podzielić czymś ciekawym, otóż ostatnio szukałam wykonawcy materiałów reklamowych dla mojej działalności, w tym projektów graficznych, szukałam po necie i na allegro, w necie natrafiłam na tanią i jak się okazało profesjonalną agencję reklamową elsago, która spisała się na medal. Projekty mistrzowskie, w tym banery, logo, ulotki, wizytówki, wydruki tanie i mega wysokiej jakości, strona internetowa na wysokim wg mnie poziomie, bo w porównaniu z konkurencją, to się mocno wyróżnia, no ale nie chciałam o tym pisać do końca, chodzi o to, że elsago to chyba jedna z niewielu agencji, a może i jedyna, która WSZYSTKIE propozycje projektów (w tym strony internetowej!) przygotowuje BEZPŁATNIE i NIEZOBOWIĄZUJĄCO, aż byłam w szoku, że jakaś firma potrafi zainwestować swój czas w ciemno, no ale dzięki temu Klienci nie kupują kota w worku, ja też nie lubię w ciemno kupować. Słyszeliście o czymś podobnym? Dodam, że projekty wykonali dokładnie wg moich wytycznych, a było ich sporo :)

mauro 11.02.2016 *.aelt175.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

To zależy jaki masz projekt, wymiary itp.

DanielSpel 29.03.2016 *.ablt226.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Jeśli chodzi o materiały reklamowe, to ja zawsze zlecam projekty graficzne agencji reklamowej Whitemoon - mają świetne pomysły na reklamę i robią niesamowite projekty, czas realizacji także jest szybki, a i ceny mają przystępne ;)

Paweł91 18.04.2016 *.176.221.125.217

11

Obiema rękami podpisuję się pod stwierdzeniem, że najlepszą reklamą jest reklama szeptana, jednakże żeby uzyskać takową na szeroką skalę potrzeba czasu i nienagannego wizerunku w oczach każdego klienta.

Osobiście korzystam z narzędzi, któe znacznie ułatwiają mi kontakt z miomi klientami jak również regularnie przyczyniają się do pozyskiwania nowych klientów. Nie będę się rozpisywał jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam do kontaktu. oferuję kompletnie gotowy program stałęgo klienta w przystępnej cenie.

reklamyst@gmail.com

Magda Duda 31.05.2016 *.85.219.150.143

11

Wytrzymałe i estetyczne reklamy różnego typu, zarówno te wewnętrzne jak też zewnętrzne produkuje Neobrand. Wysoki standard zarówno produktów, jak też obsługi klienta. Szybko dostarczyli mi projekt liter podświetlanych i równie szybko ogarnęli całą produkcję. Firma ma swoją stronkę na neobrand.pl.

Magda Duda 05.07.2016 *.188.114.85.49

11

Można się dogadać co do detali przy kampaniach reklamowych z biurem Expansa – expansa.pl. Pierwszy raz z ich pomocy korzystałam niedawno, ale na pewno będę jeszcze do tej agencji wracał. Oferują wysokiej klasy tablice reklamowe o super skuteczności reklamowej, bardzo wydajna ekspozycja za nieduże pieniądze. Słuchają klienta i jego sugestii i na tej podstawie realizują zamówienie.

Gaja Lisiecka 22.09.2016 *.host-74.181.pxs.pl

9

Ja wszystkie artykułu reklamowe zamawiam w sklepie Opengift - za każdym razem nadruk jest estetyczny i trwały, szczególnie ważne jest to w przypadku odzieży (nie rozwala się w w pierwszym praniu jak wiele innych). Ceny umiarkowane, a czas obsługi - szybki.

Lawenda 06.10.2016 *.eri29.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

Bardzo dużo akcesoriów wystawienniczych wykonuje firma RETIO. Przygotowują ścianki reklamowe, rollupy, flagi reklamowe, windery, stojaki i wiele wiele innych. Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy na wszelkich targach i podobnych wydarzeniach.

MarFur 15.11.2016 *.c242-6.icpnet.pl

9

Ja bardzo często jeżdżę na wystawy międzynarodowe, targi i takie tam. Bez reklamy wizualnej nie ma sensu jeździć.

aragz 17.11.2016 *.gtm89.internetdsl.tpnet.pl

2

Zdecydowanie w internecie znajdziesz najkorzystniesze oferty wydruku bannerów, ja szukam przez sewisy typu Allegro, często są jakieś promocje.

arekmozer 19.12.2016 *.afah41.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Wystarczy, że rozejrzysz się za drukarnią najlepiej wieloformatową w Twojej okolicy i powinna bez problemów Ci to wykonać. Plusem takiego rozwiązania jest to, że możesz się umówić z gościem i robić to na swoich oczach, korygując wszelkie poprawki.

Maurycy 23.12.2016 *.user-94-254-169-27.play-internet.pl

4

Najtańszą ofertę znajdziesz na targach. Najbliższe będą 15 lutego - Remadays w Warszawie. Słyszałem, że zorganizowali kilka konkursów, np. na największą innowację w branży albo na najlepszy gadżet, więc pewnie będzie spore zainteresowanie ze strony firm.

alb.kla 11.05.2017 *.94-154-31-130.zapnet-isp.net

7

W lokalnej firmie, przez internet mogą być niedopowiedzenia.

Gus!a 18.05.2017 *.31-179-8-13.dynamic.chello.pl

73

Najlepiej przez Internet. Tam najtaniej.

Olsześ 11.08.2017 *.031011172050.p2p.business.static.vectranet.pl

1

Ja od siebie bardzo polecam pmf-print.pl. Jak zamawiałem u nich pierwszy raz to bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ich niskie ceny, i zankomita jakość wydruków.

Jane 15.09.2017 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62

To by było trzeba po prostu zapoznać się z ofertami firm i porównać je ze sobą

sebo arti 11.10.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

9

Dobre warunki ma Bannermaker (ich strona z formularzem zamówienia – bannermaker.eu). Tam masz ceny w zależności od formatu i ilości zamówień, w tej chwili wygląda to tak że kontaktujesz się z handlowcem, ale ma być cały formularz do zamawiania online za jakiś czas gotowy więc będzie można wszystko zdalnie ogarnąć wtedy.

Magicprojects 26.11.2017 *.user-94-254-151-67.play-internet.pl

3

Jestem właścicielem agencji reklamowej. Nie polecam tanich banerów z Allegro, jakość wydruku beznadzieja. Kolor blady i spaskowany. Przy zamawianiu należy zapytać czy baner jest zgrzewany na krawędziach, co go wzmacnia przed potarganiem na wietrze. Ważna jest również grubość materiału oraz splot. Dobry baner to materiał 510 gram na metr kwadratowy i splot nim. 500 x 500. Ważne tez jakość oczek i ich rozstaw. Standardowo co 50 cm. Przy zamawianiu baneru najpierw weźcie pod uwagę miejsce gdzie ma zostać powieszony, baner zamawiajcie mniejszy o ok 10 cm tak aby można go było ładnie rozciągnąć. Zeby zrobić projekt musimy znać wymiar. Najlepiej montować banery za pomocą trytek/zipow. Choć jeśli baner ma wiciec wysoko lepiej montaż zostawić firmie która zrobi nam wszystko kompleksowo. Polecam drukarnie internetowa www.drukarnia-wojewoda.pl

Magicprojects 26.11.2017 *.user-94-254-151-67.play-internet.pl

3

Brakuje mi w artykule bardzo ważnej rzeczy. Jak zaczynacie biznes musicie dokładnie przemyśleć jak go nazwać oraz koniecznie zrobić logotyp. Szukanie nazwy to dziś nie tak prosta sprawa jak by się mogło wydawać. Musi ona sugerować to czym się firma będzie zajmować, być łatwa do zapamiętania i indywidualna. Aby zrobić stronę www trzeba mieć domenę najlepiej taka jak nazwa firmy. Dobrze jest przed rozpoczęciem działaności przyjść z nazwa nad która się zastanawiacie do agencji takiej jak np. Magicprojects.pl i poprosić o sprawdzenie czy jest wolna taka domena do wykupienia w internecie. Druga rzecz bardzo ważna to logo. Jesli chcecie od początku budować markę to jest to konieczność. Koszt logo u nas w angencji to 200 zł, ale macie pewność ze będzie indywidualne. Ważne żeby logo było przemyślane i możliwe do wykorzystania wraz z rozwojem firmy do znakowania jej produktów . Gdy np będziecie zamówić długopisy z grawerem i umieścić logo to musi ono dobrze wyglądać w jednym kolorze. Tak samo z koszulkami dla pracowników i wieloma innymi rzeczami. Kaseton lub litery przestrzenne mogą kosztować dużo więcej przy długiej nazwie, skomplikowanych znakach. Co do reszty artykułu to rzeczywiście pomocny. Dodałbym jeszcze żeby pamiętać o wizytówkach, bo nikt nie wspomniał wcześniej. Powodzenia:)

Patrykpien 27.12.2017 *.user-94-254-224-100.play-internet.pl

1

ja na Remadays zalatwiam sobie takie rzeczy. Banery czy wizytowki w duzych ilosciach, teraz 7 lutego jade gadzetow reklamowych szukac

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.