Forum: Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe? - usługi dla biznesu 62

Wendy 09.02.2018 *.91.196.213.166

1

Dobrą drukarnią wielkoformatową jest też Visual Promotion, zamawiałam tam niedawno roll upy na konferencję i wszystko poszło sprawnie, cena jak za tak wysoką jakość niewygórowana, obsługa bardzo miła, takze polecam.

MarekG 15.04.2018 *.89-64-29-172.dynamic.chello.pl

95
Teraz wiele firm takie oferuje, poszukacje w google, na pewno sporo firm sie znajdzie.

Maffek 25.04.2018 *.212.244.185.28

74
Mogę polecić jeszcze baony od www.konke.pl, bo ostatnio sprawdziliśmy i naprawdę dobre zdaja egzamin. Przyciągają skutecznie uwagę klientów, a czy nie o to w tym wszystkim chodzi? :)

Maffek 16.07.2018 *.212.244.185.28

74
Mogę również polecić firmę www.lakman.pl, która jest świetnym producentem materiałów reklamowych. W ich ofercie znajdziecie m.in. ekspozytory na półkę oraz w produkcji opakowań ozdobnych, kartonowych, tekturowych i kaszerowanych.

paulewan 19.11.2018 *.gmb217.internetdsl.tpnet.pl

10
hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.