Forum: Pomysł na biznes - restauracja regionalna

25.05.2017
wypowiedzi: 52
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo fajny pomysł, ale na pewno będziesz dużo pracować w terenie więc warto zwrócić uwagę na laptopy biznesowe które ułatwią Ci prace. Komputer z dobrą baterią to na prawdę wygoda. 

26.05.2017
wypowiedź: 1
*.238.68.198

Please allow me the opportunity to develop, only if you agree not to remove my links. Thank you very much forum, Good luck super smash flash 2 bloons tower defense 5

24.08.2017
wypowiedzi: 79
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Regionalne przysmaki są zawsze spoko, ale zależy jaka jest konkurencja i ważny jest pomysł i zdrobiazgowosć w prowadzeniu biznesu. Większość lokali pada po 2-3 latach. Jest to bardzo ciężki biznes. Coś o tym wiem, bo siostra prowadzi już swój biznes 2 lata i przez system do restauracji mojeGASTRO jest o wiele łatwiej. Może zarządzać wszystkim wszędzie gdzie będzie internet. :P Sprawdźcie sami http://www.mojegastro.pl/dashboard-program-do-restauracji/

26.08.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myśle, że teraz ludzie chętniej wybierają restauracje niż fastfoody, ważne zeby miała klimat. Ostatnio przeczytałam: http://www.piotrowice.katowice.pl/opiekun-medyczny-zawod-niedoceniany-a-potrzebny i zastanawiam się, czy nie założyć jakiegoś domu całodobowej opieki. Coś takiego się opłaca?

01.10.2017
wypowiedzi: 184
*.centertel.pl

Wszystkim, którzy chcą prowadzić restaurację polecam zerknąć sobie tutaj http://drukwfirmie.pl/4782-restaurator-drukarka-pieciokolorowa-i-neonowa . Jest tam ciekawy artykuł dotyczący drukarki dla gastronomii. Taka wiedza może się przydać.

02.10.2017
wypowiedzi: 10
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Warto zwrócić uwagę jakich środków czystości będzie się używać. Nie mogą być byle jakie. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdza się chemia profesjonalna horeca http://sauberlab.pl/

03.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No ci powiem to jest świetny pomysł. Mógłbyś nawet zapraszać do siebie na piknik firmowy Poznań . Takie eventy cieszą się teraz sporym uznaniem, na pewno dla ciebie takie wyjście też byłoby mega opłacalne. 

03.10.2017
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mógłbyś prowadzic taką kuchnię włoską sklep.kuchnia-wloska.com.pl . Mało jest takich lokali, obecnie z sushi przeważają. Myślę że byłby to strzał w dziesiąkę.

05.10.2017
wypowiedzi: 10
*.ap-media.pl

Myślę, że restauracja regionalna to dobry pomysł - jeśli będziesz oferował regionalne dania w dobrych cenach, to klientów nie będzie brakowało. Warto praktycznie na starcie promować się na facebooku i prowadzić dialog z klientami. O dobrej stronie WWW nie wspominając. W tej kwestii zdecydowanie mogę polecić  firmę Interfeo - http://www.interfeo.com , mają duże doświadczenie w tworzeniu świetnych stron www, również tych dla restauracji.

05.10.2017
wypowiedzi: 9
*.webino.pl

Myśle, że to bardzo dobry pomysł! :) Najlepiej w dobrej lokalizacjii, gdzie jest najwiekszy ruch. Masz juz przygotowany plan od czego zaczać? Myślisz o dotacjach unijnych? jestem świerzo w temacie bo akurat sama od niedawna mam swoje przedsiebiorstwo i wiem jak to jest zaczynać. jesli mogłabym jakoś pomóc to polecam firmę która zajmuje się takimi dotacjami unijnymi:http://www.signum.org.pl/ na stronie znajdziesz dużo wniosków, które możesz wypełaniać oraz porad:) Powodzenia!

05.10.2017
wypowiedzi: 9
*.webino.pl

Myśle, że to bardzo dobry pomysł! :) Najlepiej w dobrej lokalizacjii, gdzie jest najwiekszy ruch. Masz juz przygotowany plan od czego zaczać? Myślisz o dotacjach unijnych? jestem świerzo w temacie bo akurat sama od niedawna mam swoje przedsiebiorstwo i wiem jak to jest zaczynać. jesli mogłabym jakoś pomóc to polecam firmę która zajmuje się takimi dotacjami unijnymi na stronie znajdziesz dużo wniosków, które możesz wypełaniać oraz porad:) http://www.signum.org.pl/

Powodzenia! :)

11.10.2017
wypowiedzi: 10
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Według mnie regionalna restauracja to dobry pomysł. Raz masz świeże produkty w dobrej cenie, a po drugie ludzie lubią jeść w domowym stylu i chętnie odwiedzają tego typu lokale ;)

_____________________

Producent POS - Gastro

http://gastro.pl/gastro-pos/

11.10.2017
wypowiedzi: 10
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Według mnie regionalna restauracja to dobry pomysł. Raz masz świeże produkty w dobrej cenie, a po drugie ludzie lubią jeść w domowym stylu i chętnie odwiedzają tego typu lokale ;)

_____________________

Producent POS - Gastro

http://gastro.pl/gastro-pos/

13.10.2017
wypowiedzi: 17
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zastrzegam skupić się na jakości obsługi, jeśli chcesz prowadzić własny lokal gastronomiczny. Jedzenie samo w sobie jest ważne, ale obsługa również. Może pomóc w tym poradnik IT dla gastronomii: http://www.lrspoland.pl/poradnik-it-w-gastronomii-cz.2,144.html i taki wynalazek jak system przywoławczy bezprzewodowy

24.11.2017
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Dobrym i zawsze pewnym pomysłem na biznes jest gastronomia. A to czy akurat nasz lokal będzie dobry i nie zbankrutuje nie zależy od ilości konkurencji, bo jej jest w tym biznesie masa, ale od naszego zarządzania. Na przykład inwestując w system POS z https://joinposter.com/pl zapewnimy naszym klientom lepszą i szybszą obsługę, a mając do tego dobre jedzenie na pewno ma się stałą klientelę. Bo jak te dwie rzeczy nie idą w parze to raczej będzie taki punkt gastronomiczny słabo przędł 

15.12.2017
wypowiedzi: 4
*.192.111.176

Cieszę się, że poświęciłeś jeden z magicznych artykułów temu miejscu, zdecydowanie warto go odwiedzić! 192.168.1.1

19.12.2017
wypowiedzi: 69
*.dynamic.chello.pl

Regionalna kuchnia to jest dobry pomysł, teraz jest modna na jedzenie świeże, lokalne, regionalne. Bardzo mi się ten trend podoba. Siostra ma restaurację i tez jest nastawiona na regionalne bieszczadzkie potrawy. Ja bym doradzał porządny sprzęt kuchenny, bo to poważna inwestycja i szkoda marnować pieniędzy na byle co. Siostra kupowała z GastroMarathon, to dobra hurtownia gastronomiczna, razem szukaliśmy sprzętów

19.12.2017
wypowiedzi: 4
*.cable.smsnet.pl

Na dobrą kuchnię zawsze znajdą się klienci. Oczywiście trzeba zadbać o dobry personel w tym kucharzy bo w zasadzie od tego zależy powodzenie takiego lokalu noi oczywiście od jakości produktów ale to jest logiczne. Jesli będziesz potrzebować pomocy w pozyskaniu kapitału bądź nowych inwestycjach zgłoś się koniecznie do nich [url=http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw]wycena wartości firmy[/url] .

22.12.2017
wypowiedzi: 11
*.212.60.neoplus.adsl.tpnet.pl

przy zakładaniu własnej gastronomii warto pomyśleć o wygodzie swoich pracowników i zapewnić im odpowiednią odzież gastronomiczną. sama kupuję taką na kegel24 i moi pracownicy są zadowoleni bo wiedzą, że dbam o ich komfort i bezpieczenstwo :)

29.12.2017
wypowiedzi: 54
*.static.sl-net.pl

do resturacji trzeba mieć wiedze,,, a nie brać dotacje i robić restauracje bez pojęcia... 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.