Forum: Pomysł na biznes - restauracja regionalna

13.05.2015
wypowiedzi: 33
*.blue.kundencontroller.de

Zastanawiam się nad otwarciem restauracji z lokalnymi przysmakami. Jak myślicie czy to dobry pomysł? Taka rzecz przejdzie czy raczej teraz to tylko fast foody mają szansę na sukces?

13.05.2015
wypowiedzi: 7
*.74.84.49

To może być całkiem ciekawy pomysł na biznes, trzeba się tylko rozejrzeć za jakąś dobrą franczyzą, choć obecnie nic mi nie przychodzi do głowy. Myślę, że jeśli serwowałbyś dobre jedzenie, to z pewnościa miałbyś klientów. Ludzie wolą zjeść porządny domowy posiłek niż ciągle fast foody. Co byś powiedział na kuchnię kaszubską? Możesz o niej poczytać na tej stronie http://kulinarnepomorze.pl/
Myślę, że warto się nad tym zastanowić.

09.06.2015
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Tycjan, najpier radzę się zastanowić, czy te przysmaki będzie komu jeść. Ludzie w mniejszych miasteczkach jedzą tylko to, czego nie robią w domu, czyli pizze, hamurgery i kebaby. Jeśli to duże miasta, to możesz liczyć się z tym, że trochę więcej mieszkańców będzie miało bardziej wymagające podniebienie. Aha - polecam wziąć kredyt przynajmniej na rok utrzymywania tego biznesu. 

16.09.2015
wypowiedzi: 112
*.play-internet.pl

Restauracja musi mieć ładne i oryginalne wnętrze, żeby przyciągać klientów. Polecam więc zajrzeć tutaj http://370studio.pl , gdzie znajduje się studio świadczące takie usługi. Zespół składa się z profesjonalistów, w których skład wchodzą architekci, graficy oraz specjaliści z pokrewnych branż. Są w stanie realizować wszelkie wizje swoich klientów.

05.10.2015
wypowiedzi: 10
*.231.106.152

zależy kto co je ;p na pewno znajdzie się tez ktoś kto spróbuje dobrych rzeczy u Ciebie. Dlatego warto zadbać o dobrą reklamę np: naklejki na samochód

24.06.2016
wypowiedzi: 13
*.82.24.25

Osobiście wydaje, że to bardzo dobry pomysł, bo w obecnych czasach panuje trend na powrót do towarów, potraw lokalnych i ludzie to coraz bardziej doceniają. Z tego artykułu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat panujących trendów w gastronomii: http://multigastro.pl/blog/nowe-technologie-i-trendy-w-gastronomii/. Liczy się też jakość oferowanych produktów, bo wtedy każda potrawa smakuje sto razy lepiej. ;)

24.09.2016
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W takim przypadku połową sukcesu jest dobrze urządzone wnętrze. Musi być ono ładne, żeby przyciągało wzrok, a zarazem funkcjonalne. Warto więc zwrócić się do firmy, która ma doświadczenie w projektowaniu powierzchni komercyjnych. Na pewno świetnie się sprawdzi Mobiliani Design. Tutaj http://mobilianidesign.pl/projekty-wnetrz/obiekty-komercyjne/ można zapoznać się z ich projektami.

07.11.2016
wypowiedzi: 10
*.adsl.inetia.pl

Bardzo dobry pomysl, ile moze kosztowac inwestycja tego typu?

27.01.2017
wypowiedzi: 6
*.239.136.27

Jeśli będziesz serwować smaczne jedzenie w dobrej cenie to zdecydowanie warto. Teraz nawet ludzie są w stanie zapłacić ciut więcej za coś czym się najedzą i będzie bombą smakową. Przy czym zwróć uwagę również na to, że potrzebny będzie nie tylko odpowiedni personel czy sprzęt, ale również aranżacja sali. Osobiście polecam wykorzystanie kamienia dekoracyjnego. Sprawdza się on nie tylko we wnętrzach, ale również na zewnątrz lokalu: http://www.stonemaster.pl/oferta/kamien-dekoracyjny-i-elewacyjny-zewnetrzny. Dzięki temu łatwiej będzie przykuć uwagę klientów. Wiadomo, tam gdzie jest ładnie przyjemniej się chodzi, a jeśli do tego cena i jakość idą ze sobą w parze to sukces gwarantowany :)

03.02.2017
wypowiedzi: 3
*.darnet.pl

Myśle, że jest to bardzo ciekawy pomysł tym bardziej. Grupa docelową na pewno nie będzie młodzież, która żywi się na fastfoodach. Dodatkowo proponuję do restauracji przejśc szkolenie z Auudytu przeciwpożarowego, dzięki temu możesz uniknąć pożaru w swojej restauracji. Więcej informacji możesz znaleźć na  http://konner.pl/149,szkolenia-atex.html

20.02.2017
wypowiedzi: 11
*.112.181.108

Prowadzenie restuaracji nie jest łatwe, bez doświadczenia można się przejechać łatwo.
 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.