Forum: Pomysł na biznes - restauracja regionalna

13.05.2015
wypowiedzi: 33
*.blue.kundencontroller.de

Zastanawiam się nad otwarciem restauracji z lokalnymi przysmakami. Jak myślicie czy to dobry pomysł? Taka rzecz przejdzie czy raczej teraz to tylko fast foody mają szansę na sukces?

13.05.2015
wypowiedzi: 7
*.74.84.49

To może być całkiem ciekawy pomysł na biznes, trzeba się tylko rozejrzeć za jakąś dobrą franczyzą, choć obecnie nic mi nie przychodzi do głowy. Myślę, że jeśli serwowałbyś dobre jedzenie, to z pewnościa miałbyś klientów. Ludzie wolą zjeść porządny domowy posiłek niż ciągle fast foody. Co byś powiedział na kuchnię kaszubską? Możesz o niej poczytać na tej stronie http://kulinarnepomorze.pl/
Myślę, że warto się nad tym zastanowić.

09.06.2015
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Tycjan, najpier radzę się zastanowić, czy te przysmaki będzie komu jeść. Ludzie w mniejszych miasteczkach jedzą tylko to, czego nie robią w domu, czyli pizze, hamurgery i kebaby. Jeśli to duże miasta, to możesz liczyć się z tym, że trochę więcej mieszkańców będzie miało bardziej wymagające podniebienie. Aha - polecam wziąć kredyt przynajmniej na rok utrzymywania tego biznesu. 

16.09.2015
wypowiedzi: 106
*.play-internet.pl

Restauracja musi mieć ładne i oryginalne wnętrze, żeby przyciągać klientów. Polecam więc zajrzeć tutaj http://370studio.pl , gdzie znajduje się studio świadczące takie usługi. Zespół składa się z profesjonalistów, w których skład wchodzą architekci, graficy oraz specjaliści z pokrewnych branż. Są w stanie realizować wszelkie wizje swoich klientów.

05.10.2015
wypowiedzi: 10
*.231.106.152

zależy kto co je ;p na pewno znajdzie się tez ktoś kto spróbuje dobrych rzeczy u Ciebie. Dlatego warto zadbać o dobrą reklamę np: naklejki na samochód

24.06.2016
wypowiedzi: 13
*.82.24.25

Osobiście wydaje, że to bardzo dobry pomysł, bo w obecnych czasach panuje trend na powrót do towarów, potraw lokalnych i ludzie to coraz bardziej doceniają. Z tego artykułu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat panujących trendów w gastronomii: http://multigastro.pl/blog/nowe-technologie-i-trendy-w-gastronomii/. Liczy się też jakość oferowanych produktów, bo wtedy każda potrawa smakuje sto razy lepiej. ;)

24.09.2016
wypowiedzi: 20
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W takim przypadku połową sukcesu jest dobrze urządzone wnętrze. Musi być ono ładne, żeby przyciągało wzrok, a zarazem funkcjonalne. Warto więc zwrócić się do firmy, która ma doświadczenie w projektowaniu powierzchni komercyjnych. Na pewno świetnie się sprawdzi Mobiliani Design. Tutaj http://mobilianidesign.pl/projekty-wnetrz/obiekty-komercyjne/ można zapoznać się z ich projektami.

07.11.2016
wypowiedzi: 10
*.adsl.inetia.pl

Bardzo dobry pomysl, ile moze kosztowac inwestycja tego typu?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.