Forum do artykułu: Trening z maszyną

21.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tam zamiast na ostre treningi wolę sobie ćwiczyć jakiś sport też się chudnie i trenuje kondycje teraz kupiłem narty : http://www.twoje-narty.pl/ i będę się uczył zjeżdżać i jeździć ogólnie jako że stok mam niedaleko. 

28.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja ćwicze na maszynach i  na wolnym obciążeniu w Fitness Universum do ktorego chodze jest duzo sprzętu i można sobie bardzo urozmaicać treningi, tym bardziej że sam lubie sobie je zmieniać co pare tygodni, jest to bardzo fajna sprawa bo mięśnie nie przyzwyczajają się tak do tych samych ćwiczeń i postępy widać cały czas

29.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja sobie często ćwiczę teraz wpadłem w rytm i będę ćwiczył na siłowni i też na tych zewnętrznych w ramach takiej rozgrzewki zobaczymy
______________
http://dykcjonarz.pl/

11.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mam w domu kilka przyżądów firmy Actif takich jak ławeczka prosta ze stojakami, gryf prosty 10 kg, 2 hantle i jakieś 70 kg obciążenia hot sporta, cwicze na tym juz 2 miesiące i poki co robie kompletne treningi i nic mi nie brakuje, może za miesiąc dokupie obciążenie bo na klatke będzie mi po mału brakowało

01.12.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Mi się wydaję, że rynek jest nasycony i teraz już tylko dla dużych graczy. Można się wybić jedynie jeżeli skieruje się ofertę do wybranej grupy społecznej np.kobiety, kulturyści itp. Siłownia dedykowana dla konkretnej grupy osób a nie ogólna.

05.12.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do mnie przemawia taka metoda, nawet 27 minut dziennie to dużo. Wielu ludzi nie ma kilku godzin dziennie na ćwiczenia.

07.12.2017
wypowiedzi: 13
*.191.152.36

Każdy teraz ćwiczy i ćwiczy ale jak ćwiczyć mózg ? Oto jest dobre pytanie, bo nie każdy o tym wie. Duzo ciekawostek na ten temat znajdziecie tutaj http://www.kapitalka.pl/jak-cwiczyc-mozg-codzienny-trening-umyslu/ nie potrzeba dużo czasu by poświęcić na ćwiczenie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.