Forum: poszukuję osób zawiedzionych na współpracy z franczyzodawcą (również po rozwiązaniu umowy) 1482

Biorca franczyzy 24.05.2015 *.ip-5-172-237-247.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

2

Wazne!

wszystkie osoby chcące uzyskać wsparcie w czasie trwania umowy agencyjnej/franczyzowej lub po jej rozwiązaniu proszone są o kontakt.

Mam do zaoferowania informacje związane z:

1. paragrafami, które nie powinny znaleźć się w umowach agencyjnych/franczyzowych, a są tam ponieważ franczyzodawcy narzucają swoją treść bez względu na obowiązujące nadrzędne przepisy,

2. rozwiązaniem umowy - nawet jeśli podpisaliście zrzeczenie się roszczeń, to należą się Wam świadczenia przez 12 miesięcy, a kolejne świadczenia należą się od każdego produktu sprzedanego klietowi, którego pozyskaliście, nawet jeśli nie jesteście już w sieci.

3. nieprawidłowym wypłacaniem wynagrodzeń (opóźnienia, potrącenia, brak wypłaty)

4. i z mnóstwem innych kwestii :)

Nie bądźmy sami - możemy sobie wzajemnie pomóc :)

NIe bój się - nie musisz występować w stosunku do franczyzodawcy pod własnym nazwiskiem!

Biorca franczyzy 24.05.2015 *.ip-5-172-237-247.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

2

osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila fokus55@op.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.