Forum o artykule: Sklepy motoryzacyjne mają z górki 31

Moto-centrum Moto-centrum Rybnik 13.06.2015 *.static-87-101-70-252.leon.com.pl

1
lipa jak nie wiem co z tym lucartem .szef karze oddziałom sprzedawc olej po konkretnej cenie a sam jako firma typowo pod inną nazwą internetowa sprzedaje po zaniżonej cenie z drogą wysyłką olej na allegro .facet nie dorósł do franczyzy,z ludzi robi debili.to kto na tym ma zarobić jak potencjalni klienci kupują olej w necie a nie w oddziałach

korner 19.11.2015 *.testimo.gl.digi.pl

80

Z tego co wiem to wiekszośc kierowców decyduje sięna wymianę olejui innych cześci w serwisuie. tym bardziej, że wielu dealerów oferujw bardzo fajne promocje. co więcej sprowadza olej dobrej akości, ktory najlepiej pasuje do danych silników.

JuliaJach 23.02.2016 *.173-234-249-13.ipvnow.com

7

Niestety masz całkowitą rację

Magda Duda 22.08.2016 *.188.114.85.49

11
Mam całe zawieszenie od Denckermann i generalnie sobie chwalę. Ciche, wygodne, czuć różnicę jak sobie przypomnę jak to było wcześniej, kiedy miałem dużo tańsze części.

ostrowiecc16 23.08.2016 *.atp23.neoplus.adsl.tpnet.pl

13

Wymienianie oleju i naprawy auta często trzeba robić. Większość kierowców zmaga się z tymi problemami.

anjja 20.10.2016 *.user-31-174-43-193.play-internet.pl

9

Patrząc na ilość zamówień jaką mam ze sklepów samochodowych to ten trend się utrzymuje. I bardzo dobrze, kasa misiu, kasa...

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.202

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Maffek 27.10.2017 *.212.244.185.28

74

punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia

dariuszkowalczyk11 16.11.2017 *.user-94-254-156-26.play-internet.pl

22

Dorosły jest szef i wie co robi a najwyżej poniesie konsekwencje.

kapusciana 16.01.2018 *.188.146.225.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

5

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć...

Honyd 06.02.2018 *.eox54.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Zgadzam się z tym stwierdzeniem, wypożyczalnia samochodów w Poznaniu z którą miałem okazję współpracować, krótko po otwarciu potrafiła jakoś wybić się w krótkim czasie. Także coś w tym jest :D

Wladek 26.03.2018 *.host-46-174-208-146.podkarpacki.net

3

Teraz coraz więcej aut można wyparzyć przez internet. Sam myślę nad sprzedaniem swojego youngtimera Mercedesa i orientowałem się ostatnio jak to wygląda i trafiłem na stronkę Motokult więc najprawdopodobniej tam spróbuje wystawić.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.