Forum do artykułu: Zarabiaj na stronie internetowej

17.06.2015
wypowiedzi: 2
*.zana13.lublin.pl

Zarabianie na stronach internetowych to trudny, ale możliwy do realizacji interes. Najtrudniej było u mnie a początku. Dlatego skorzystałem z pomocy firmy zewnętrznej www.eyedesign.com.pl zrobili mi pozycjonowanie, obsługę SEO, reklamy AdWords.

29.06.2015
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

Chyba najważniejszy jest dobry content.

30.06.2015
*.centertel.pl

Jeśli chodzi o stronę, to wiele elementów jest ważnych, nie tylko content. Całość musi jakoś wyglądać, być dobrze zoptymalizowana, żeby się mogło stronkę dobrze promować. Nie można sobie tak ot postawić i liczyć na jakiś efekt ;) Nawet sam content musi być porządnie zoptymalizowany, żeby mógł spełniać swoją funkcję. Przy optymalizacji stron często korzystam z porad na blogu Księga Pozycjonera. Jak ktoś ma zacięcie do podłubania na własnej stronce, to polecam tego bloga :)

08.07.2015
wypowiedzi: 11
*.133.203.130.citimedia.pl

Dobrze posiadać stronę internetową, to fakt, ale nalezy również zadbać o marketing internetowy strony www, bez tego nikt nie odnajdzie strony. Można założyć sklep internetowy, czy blog i na nim zarabiać, ale bez marketingu ani rusz. Dlatego tak ważna jest promocja firmy w internecie i zadbanie o każdy szczegół od wyglądu strony, contentu po pozycjonowanie strony.

26.11.2016
wypowiedzi: 10
*.79.179.214

Zrobić dobrą stronę internetową, wypełnić go piękne zdjęcia, ciekawy tekst i przydatnych informacji, nie jest bardzo trudne, jeśli się tym z chęcią i inspiracją. A oto pozycjonowanie strony internetowej to zadanie o wiele trudniejsze. I tu wskazane jest zwrócić się do specjalistów. Ja tak zrobiłem. i wszystko studiów wybrałem http://webtraco.pl/cennik/ i jest bardzo zadowolony. Wynik był przez kilka miesięcy. Odwiedzenie strony rośnie, nawet już zaczęli zamawiać reklamy u mnie na miejscu.

28.11.2016
*.dynamic.chello.pl

Można też tu zarobić skocz.com

30.11.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Dobrym pomysłem jest własny sklep internetowy - jeśli tylko potrafimy stworzyć odpowiedni biznes - własną niszę, to na prawdę warto. Niestety nie jest to aż takie łatwe jakby się miało wydawać więc warto zdobyć jakąś wiedzę przed tym wszystkim. Polecam gorąco poczytać o tym na necie jak chociażby tutaj: http://www.sente.pl/artykuly-o-efektywnosci/wyzwania-branzy-ecommerce-efektywne-zarzadzanie-sklepem-internetowym/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.