Forum do artykułu: Zarabiaj na stronie internetowej

17.06.2015
wypowiedzi: 2
*.zana13.lublin.pl

Zarabianie na stronach internetowych to trudny, ale możliwy do realizacji interes. Najtrudniej było u mnie a początku. Dlatego skorzystałem z pomocy firmy zewnętrznej www.eyedesign.com.pl zrobili mi pozycjonowanie, obsługę SEO, reklamy AdWords.

29.06.2015
wypowiedzi: 4
*.dynamic.chello.pl

Chyba najważniejszy jest dobry content.

30.06.2015
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Jeśli chodzi o stronę, to wiele elementów jest ważnych, nie tylko content. Całość musi jakoś wyglądać, być dobrze zoptymalizowana, żeby się mogło stronkę dobrze promować. Nie można sobie tak ot postawić i liczyć na jakiś efekt ;) Nawet sam content musi być porządnie zoptymalizowany, żeby mógł spełniać swoją funkcję. Przy optymalizacji stron często korzystam z porad na blogu Księga Pozycjonera. Jak ktoś ma zacięcie do podłubania na własnej stronce, to polecam tego bloga :)

08.07.2015
wypowiedzi: 11
*.133.203.130.citimedia.pl

Dobrze posiadać stronę internetową, to fakt, ale nalezy również zadbać o marketing internetowy strony www, bez tego nikt nie odnajdzie strony. Można założyć sklep internetowy, czy blog i na nim zarabiać, ale bez marketingu ani rusz. Dlatego tak ważna jest promocja firmy w internecie i zadbanie o każdy szczegół od wyglądu strony, contentu po pozycjonowanie strony.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.