Forum: Prośba o wypełnienie ankiety przez biorców sieci sklepów Stokrotka, Groszek, Delikatesy Centrum - art. spożywcze i przemysłowe 117

memnislawica 19.06.2015 *.89-65-149-100.dynamic.chello.pl

2

Prosze o możliwe szybkie wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy licencjackiej. Z góry dziekuję za pomoc :))

https://docs.google.com/forms/d/1i7ynKixyRHOv6oj3iNF3poyGWpvyapBGtk4Ce7auVbs/edit

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.