Forum: Co przed założeniem firmy?

09.01.2018
wypowiedzi: 4
*.10.247.128

Jako mam już doświadczenie, sugeruję dobrze się zastanowić nad działką i czy czujesz się na siłach, aby robić swój biznes. Rozpoczynając swój pierwszy biznes popełniłem dużo błędów i później musiałem wyceniać (http://grupatrinity.pl/uslugi/doradztwo-transakcyjne/wycena-marki-i-znaku-towarowego.html), sprzedawać firmę tak aby nie zostać totalnie na zerze. Teraz prowadzę kolejne prazedsięwzięcia i już dużo lepiej, ale może dzięki błędą popełnionym na początku teraz już jestem wprawiony i uczulony na niektóre sytuacje. 

09.01.2018
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Na pewno dużo oczytania, najlepiej doświadczenia czerpanego z pracy, blogów, maagzynów typu social media manager, znajomosci. Dokładny plan w głowie co chce się robić, jak realizować cele, co osiągnąć. Dopiero później wszelkie ustalenia, współpracownicy itp.

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

Ciekawi mnie jak długo można teraz utrzymac firmę. Wiem, że w zarżadzaniu daje się jej kilka lat. Jak sobie z tym wszystkim radzicie? Potrzebowałabym porad w tym temacie.

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

Inspirująca historia, ciekawy mnie jak to jest prawnie. Czy taki korepetyror musi mieć konkretne uprawnienia? Czy każdy może u was pracować?

09.01.2018
wypowiedzi: 15
*.dynamic.gprs.plus.pl

Związku z zamknięciem aktualnego forum, zapraszamy na nowe forum!!!

Zapraszam serdecznie na nowe forum o biznesie ->>>>> http://www.biznesforums.pl/ 

Zapraszam do rejestracji, udzielania się, oraz polecaniu! 

12.01.2018
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Jeśli chodzi o konta bankowe, to oferta jest coraz szersza i ciężko się w tym połapać. Dlatego polecam korzystać z porównywarek najlepszych kont firmowych

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Jeśli biuro to koniecznie trzeba zamontować alarmy i kamery. Ochrona i bezpieczeństwo jest niezwykle ważne w naszych czasach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.