Forum do artykułu: Jedzenie z wyspy

20.06.2015
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

koncept naprawdę innowacyjny na każdym BP znajdziemy to samo. mrożone wysoko przetworzone jedzenie odgrzewane w merrychef ( to taki piekarnik z mikrofalówką) no i 700 zł dziennie to bardzo ciekawa perspektywa czynsz media zusy podatki towar faktycznie 7 tys na minusie :)

26.06.2015
wypowiedzi: 27
*.24.net.pl

Niegdyś stosowane takie coś było w Art sushi - http://www.artsushi.com.pl. Odstąpiono od tego bo tak się jednak nie podaje tej kuchni.

30.06.2015
wypowiedzi: 13
*.play-internet.pl

Franczyza w Gastronomii w Polsce słynie niestety z szukania "jeleni"

07.07.2015
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam serdecznie, proponuje również wzbogacenie swojego stoiska o świeżo wyciskane soki z wyciskarki do soku, posiadamy teraz świetno innowacyjną wyciskarkę przeznaczoną idealnie do małej gastronomi. Bardzo proszę o kontakt, gdy będą Państwo zainteresowani. sopata.anita@gmail.com

08.07.2015
wypowiedzi: 27
*.dynamic.gprs.plus.pl

wszystko brzmi fajnie, ciekawe jak wyjdzie w praktyce :)

18.08.2015
wypowiedzi: 2
*.lsisoftware.pl

Naprawdę ciekawy pomysł na biznes! Ostatnio gdy byłam w pizzerri, widziałam bardzo
fajne rozwiązanie- wibrujące pagery- podkładki, które informowały klientów o gotowym 
zamówieniu. Wtedy pomyślałam, że gdybym miała swój biznes, wprowadziłabym coś
takiego. Więc kto wie, może to propozycja dla mnie?

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.