Forum: Kapitał własny we franczyzie 1483

Bartosz Zegarski 22.06.2015 *.acns159.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Czy niezbędny kapitał do wejścia w system franczyzowy musi być kapitałem własnym? Może pochodzić z funduszu pożyczkowego? Piszę pracę licencjacką na temat finansowania MSP w Polsce i chciałbym w 3 rozdziale opisać studium przypadku. Chcę wybrać jedną z ofert (np. gastronomia) i opisać proces zakładania lokalu, muszę jednak powiązać to z metodą finansowania zewnętrznego. Czy w sieci można znaleźć dokładny opis warunków przystąpienia oraz udzielanego wsparcia któregoś z systemów? Udało mi się znaleźć opisy restauracji McDonalds, jednak wolałbym się zająć jakąś mniejszą firmą.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.