Forum: wyposażenie dla fryzjera

25.06.2015
wypowiedzi: 60
*.dynamic.chello.pl

Witajcie, czy ktoś może mi doradzić, czy wyposażenie oferowane przez http://www.pietranera.pl/#!just-pietranera/stanowiska-fryzjerskie sprawdza się dobrze w salonie?
Wygląd jest obłędny, a że chyba czas odświeżyć moje miejsce pracy, więc szukam czegoś, co było by i ładne i praktyczne. Ktoś używa?

16.08.2016
wypowiedzi: 56
*.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem powinno być odpowiednie. Rozejrzyj się też za profesjonalnym sprzętem fryzjerskim.

20.12.2016
wypowiedzi: 2
*.172.86.22

Farbowanie włosów potrafi w znaczący sposób je osłabić oraz sprawić, iż stają się przesuszone i zniszczone. Dobrym, tanim i wydajnym sposobem zadbania o włosy w warunkach domowych, jest zastosowanie olejków, których rekomendacje znajdziemy tutaj http://olejowaniewlosow.org/. Nie od dziś wiadomo, że olejowanie włosów doskonale poprawia ich ogólną kondycję i sprawia, że włosy stają się mocne i nawilżone.

22.01.2017
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Profesjonalny fryzjer powinien mieć duże umiejętności to najważniejsze, a sprzęt też musi być na wysokim poziomie.

26.01.2017
wypowiedzi: 27
*.telenet.unc.edu

Jeśli nie będziesz miał odpowiednich umiejętności to na nic się zdadzą takie cudownę wyposażenie i sprzęty. Ludzie nie będą przychodzić do wnętrza tylko na usługę od której wiele oczekują. Weź to pod uwagę.

21.02.2017
wypowiedzi: 7
*.ssp.dialog.net.pl

Bardzo oryginalne sprzęty, są eleganckie i dodają wnętrzu atrakcyjności. Pamiętaj tylko, że wygląd wnętrza to nie wszystko ;) o jakości muszą świadczyć też umiejętności.

22.02.2017
wypowiedzi: 21
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

wyposażenie do salonu fryzjerskiego znajdziesz też w hurtowni Mimari. Z tego co widzę to mają lepsze ceny i asortyment

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.