Forum: Sposoby na zwiększenie sprzedaży?

  • strona:
  • 1
  • 2
30.06.2015
wypowiedzi: 119
*.internetdsl.tpnet.pl

Jakie macie sposoby na zwiększenie sprzedaży, przykucie uwagi klienta, zainteresowanie go danym towarem?

30.06.2015
wypowiedzi: 48
*.play-internet.pl

Rozumiem ,ze pytasz tutaj o rodzaj ekspozycji w sklepie? Jest bardzo wiele pomysłów na to jak zainteresować klienta. Dobrze sprawdz się tego typu ekspozycja:

http://blog.posperita.pl/2083-marketing-elektroniczny-czyli-digital-pos - zobacz sobie jak to rozwiązała kinder niespodzianka. Taki stelaż z tektury bardzo dobrze pokazuje dany produkt. Można go również wzbogadzić o wiele innych dodatków. Takich jak na przykład jak interaktywny ekran czy też oświetlenie. 

04.08.2015
wypowiedzi: 18
*.webino.pl

Jest wiele sposób, wszystko zależy od budżetu, którym dysponujesz. Do skutecznej promocji możesz wykorzystać np. program lojalnościowy dla klientów, króry pozwala wymieniać zebrane punkty np. za kupno danego produktu na określone nagrody. Znam pare marek, które w ten sposób prowadziły marketing i dzisiaj całkiem dobrze prosperują - dzięki szerokiemu gronu lojlanych klientów.

19.08.2015
wypowiedzi: 42
*.dynamic.chello.pl

W sumie dużo zależy też od branży. Niekiedy dobrym rozwiązaniem, które znacznie usprawnia komunikację z klientem jest marketing mobilny np. w postaci powiadomień sms o statusie transakcji czy terminie dostawy towaru.

19.08.2015
wypowiedzi: 9
*.webino.pl

Dobrym sposobem są ulotki, ciekawe stojaki reklamowe, można też reklamować się w internecie. Jak mamy więcej pieniędzy to można spróbować reklamy w radio. :)

22.08.2015
wypowiedzi: 2
*.221.120.20

Wiele praktycznych porad na temat zwiększenia sprzedaży znajdziesz na tym blogu.

24.08.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Aplikacje mobilne dla firm są dobrym sposobem na podniesienie sprzedaży. Przetestowała to nawet firma Ideo, która teraz proponuje takie rozwiązania. Pewnie zastanwiacie się w jaki sposób  to działa. A w taki, że im łatwiej dostępna jest nasza oferta/platforma to więcej osób ma do niej dostęp, a im jest więcej takich osób tym zwiększa się prawdopodobieństwa zakupu produktu. Logiczne nie? Ważne jednak, aby aplikacja zachęcała do skorzystania z niej ;)

27.08.2015
wypowiedzi: 79
*.gl.digi.pl

Wedlug mnei warto zastanowic sie nad zamina lokalizacji. Wiem, że nie jest to takie proste, ale dobre działki inwestycyjne zlokalizowane przy kluczowych punktach komunikacyjnych robią naprawdę sporo. Jeste wiele takich fajnych miejsc. Duzo jest na Śląsku.

19.10.2015
wypowiedzi: 2
*.213.216.91.ip4.netico.pl

Świetnym sposobem jest outsorcing call center

Sprawdziłem - dla mnie jedna firma wykonuje te usługi, plus obsluge socjal media, świetnie sie to sprawdza

08.02.2016
wypowiedzi: 79
*.gl.digi.pl

Zgadzam się z georgio.Aplikacja contact center znacznie ułatwia kontakt z klientem, a dobra obsługa to w dzisiejszych czasach być albo nie być... Klienci chcą być jak najszybciej obsłużeni, nie chcą długo czekać w kolejce na rozmowę z konsultantem. Potrzebują informacji o transakcji praktycznie natychmiast.

11.02.2016
wypowiedzi: 104
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Akcja z kartą stałego klienta przyniosła znajomemu znaczne korzyści.

23.02.2016
wypowiedzi: 7
*.ipvnow.com

Macie racje, akcje stałego klienta czy programy lojalnościowe w Polsce przynoszą naprawdę wymierne korzyści ponieważ póki co nie jest to tak popularne jak w innych krajach. Warto się nad tym zastanowić póki w tym obszarze nie ma się zbyt wielkiej konkurencji.

17.03.2016
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem najlepszym sposobem na przyciągniecie uwagi zawsze będą promocje, jakieś zniżki, upusty. Nie musi to być nawet jakiś spory rabat, klient po prostu lubi czuć się wyjątkowy i mieć świadomość, że udało mu się coś nabyć po promocyjnej cenie. Istotną rolę pełni również ekspozycja towarów w sklepie. Poprzestawiaj wszystko na nowo, tak, żeby klienci musieli trochę pochodzić za tym czego szukają, dzięki temu mogą zwrócić również uwagę na coś innego.

17.03.2016
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Dobrym pomysłem byłoby też ukończenie szkolenia sprzedażowego. Jak wiadomo, dobry szkoleniowiec pokaże jak przyciągnąć klienta, jednak do tego niezbędne jest też Twoje zaangażowanie i kompetencje.

06.04.2016
wypowiedzi: 18
*.rz.izeto.pl

W dzisiejszych czasach zdobycie klienta nie jest taką prostą sprawą a to wszystko przez bardzo duży rynek i konkurencję. Ludzie dążą do tego aby wybrać najkorzystniejsza oferte i nie ma się co oszukiwać - wygra ten kto sie wyróżni na tle innych. Moim zdaniem lepiej posiadac zaufanych klientów, którzy do Ciebie wrócą nie raz ale dwa czy trzy. Słyszałeś o programach lojlnościowych? Moim zdaniem jest to jedna z efektywnijszych strategii marketingowych. Jeżeli temat Cie zaciekawił i chcesz zobaczyć jak wygląda obsługa takich programów lojalnosciowych, zajrzyj: http://www.motivationdirect.pl/stworz-wlasny-program/zarzadzanie/ - korzytając z takiej opcji nie musisz się o nic martwić, dostajesz gotową strategię promocji, bieżące raporty, zarządzanie przebiegiem. 

18.04.2016
wypowiedzi: 11
*.221.125.217

Chętnie udzielę kilku wskazówek dotyczących poprawy sytuacji w Państwa lokalu, poproszę o prywatną wiadomość, a może wspólnie uda się nam coś zaradzić

reklamyst@gmail.com

18.04.2016
wypowiedzi: 11
*.221.125.217

Uważam, że najskuteczniejszą reklamą w dzisiejszych czasach będzie karta rabatowa, będąca wizytówką danej firmy, którą klient nosi ze sobą, ponieważ wie, że warto i można zaoszczędzić, a co w dzisiejszych czasach działa lepiej niż rabaty ??

Zapraszam na prywatne wiadomości, powymieniajmy poglądy pozdrawiam :)

reklamyst@gmail.com

20.04.2016
wypowiedzi: 79
*.gl.digi.pl

Ja uważam, że donrym pomysłem sa kampnie Facebook. Oczywiście musza być dobrze zaplanowane, bo inaczej nie przyniosą efektu. Najlepij to zlecić jakiejś dobrej agencji. Ja z wlasnego doświadczenia mogę polecic taka firmę: http://testimo.pl/social-media-marketing/

04.05.2016
wypowiedzi: 3
*.webino.pl

Sposobów na zainteresowanie klienta danym towarem jest wiele. Wszystko zależy oczywiście od budżetu jakim dysponujesz, ale nie tylko. Dobrym i sprawdzonym sposobem będzie zastosowaniem regałów reklamowych http://sip.krosno.pl/ takich jak tu, które z pewnością sprawdzą się w różnych dziedzinach życia. Dzięki takiej formie reklamy w zupełności przykujesz uwagę klienta danym produktem, a to wszystko niewielkim kosztem.

24.05.2016
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Opiekujcie się stałymi klientami, podeślijcie im jakiś rabat/bonus, skorzystajcie z jakiegoś narzędzia do mailing jak freshmail.pl macie tam darmowy mailing do ponad 5000 wiadomości, wystarczy by przetestować skuteczność - a z doświadczenia wiem, że jest spora. 

  • strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.