Forum do artykułu: Dotacje do wzięcia

30.06.2015
wypowiedzi: 13
*.play-internet.pl

35 tyś opłaty licencyjnej!? Temu Panu coś się pomyliło. W takim modelu biznes robi tylko on...

23.08.2015
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Mógłby ktoś podzielić się opiniami na temat współpracy z dotacje-exportgroup? Mam zamiar podjąć współpracę, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

22.11.2016
wypowiedzi: 187
*.play-internet.pl

Na tej stronie https://www.sekwencja.eu znajduje się nie tylko wyszukiwarka dotacji i funduszy unijnych, ale również są tam namiary na firmę, która to świadczy usługi doradcze w zakresie właśnie pozyskiwania tego typu dotacji

29.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

A, czy nie lepiej wziąć kredyt w banku? Z drugiej strony nie ma obecnie wielkiej różnicy pomiędzy dotacją, a kredytem- jeśli wasz biznesplan jest nędzny- to zarówno tu jak i tu kasę trzeba będzie oddać.

26.02.2017
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

W firmie staraliśmy się o dotacje z funduszy unijnych. Wśród dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku była analiza popytu. Sporządzenie dokumentu zleciliśmy firmie https://quantify.pl/oferta/analizy-rynkowe/analiza-popytu/. Raport, który otrzymaliśmy niezwłocznie złożyliśmy w urzędzie. Wszystko udało się załatwić za pierwszym razem 

10.05.2017
wypowiedzi: 21
*.229.41.188

Już nie przesadzajcie, wiadomo, że każdy chce zarobić, ale trzeba to sobie przeliczyć macie na rynku obecje programy takie jak ten - http://dotacje-unijne.org/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/poddzialanie-1-1-1-poir-badania-przemyslowe-i-prace-rozwojowe z którego mozna wyciągnąć kilkanaście mln złotych dofinansowania, czy to mało? Napisanie projektu, który zostanie zaakceptowany i wdrożony nie jest łatwe, więc warto, aby zrobił to za nas ktoś kto wie jak to zrobić, aby finalnie dofinansowanie otrzymać.

28.08.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Jeżeli, ktoś ma jakieś problemy albo chciałby uzyskać więcej informacjo o pozyskiwaniu dofinansowania to skorzystajcie z usług firmy https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ Kluczem do sukcesu w pozyskaniu i rozliczeniu dotacji jest wybór odpowiedniego programu oraz konkursu. Taxand rozpozna potrzeby inwestycyjne przedsiębiorstwa, zapewni monitoring źródeł dofinansowania, a na podstawie zebranych informacji, dobierze odpowiedni konkurs, w ramach którego będzie możliwość sfinansowania Państwa projekt.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.