Forum do artykułu: Dotacje do wzięcia

30.06.2015
wypowiedzi: 13
*.play-internet.pl

35 tyś opłaty licencyjnej!? Temu Panu coś się pomyliło. W takim modelu biznes robi tylko on...

23.08.2015
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Mógłby ktoś podzielić się opiniami na temat współpracy z dotacje-exportgroup? Mam zamiar podjąć współpracę, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

22.11.2016
wypowiedzi: 96
*.play-internet.pl

Na tej stronie https://www.sekwencja.eu znajduje się nie tylko wyszukiwarka dotacji i funduszy unijnych, ale również są tam namiary na firmę, która to świadczy usługi doradcze w zakresie właśnie pozyskiwania tego typu dotacji

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.