Forum: Czy warto podjąć współpracę z Epaka.pl? - usługi dla klientów indywidualnych 43

Michał55555 03.07.2015 *.ppp-94-64-236-70.home.otenet.gr

1

Czy ktoś z Państwa wie coś na temat współpracy z firmą Epaka bądź strefą paczki DPD . Jestem zainteresowany uruchomieniem punktu przsyłyek kurierskich w mieście 35 tyś. mieszkańców i szukam infomacji dot. w/w punktów. Czy te oddziały został stworzone bardziej pod obsługę klienta detalicznego czy firmowego.Czy klient ma takie same warunki na wysłanie paczki przez Epaka , jakby zgłosił się sam np. do firmy DPD czy siódemka i czy wogóle według Was taki punkt Epaka czy Strefa Paczki ma prawo bytu jeżeli w danej miejsowości jest oddział DPD , K-EX, czy UPS. Dziękuje za wszelkie informacje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.