Forum: Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

15.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.mm.pl

Kredyty, leasingi, aniołowie biznesu, spadek po dziadku, złoty skarb spod gruszy na polu... :)

16.06.2017
wypowiedzi: 53
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Mi zawsze marzył się sklep z odzieżą, butik z eleganckimi ubraniami. Ale wiadomo trzeba mieć lokal, no i towar. Więc pieniądze na strat są potrzebne i to niestety nie małe. Na dotacje nie mam co liczyć, bo nie mam żyrantów. Ostatnio trafiłam na stronę https://www.opiekunki24.pl/ i czytałam na temat pracy jako opiekunka do osób straszych w Niemczech i pomyślałam by na taki kontrakt pojechać kilka razy i zaoszczędzić pieniądze które zainwestuje w biznes. Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie. 

10.08.2017
wypowiedzi: 29
*.dynamic.mm.pl

No cóż Opcji jest bardzo wiele:

dotacje z urżędu pracy przy zakładaniu firmy - mozna dostać do maksymalnie 25 tys. złotych

dotacje z unii europejskiej

skorzystanie z pomocy inwestora

puszczenie akcji firmy na giełdzie

ewentualnie można zastanowić się nad kredytem : hiso.pl - na stronie mozna sobie porównać to co mają do zaoferowania banki na dzień dzisiejszy. 

27.09.2017
wypowiedzi: 42
*.dynamic.chello.pl

Według mnie faktoring jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie jak chcemy pozyskać pieniądze na rozwój firmy w krótkim czasie. Zobaczcie sobie portal https://faktoring.centrumfinansowe.pl tam znajdziecie więcej informacji na ten temat. Mają darmowe narzędzia finansowe, można skorzystać z porównywarki, kalkulatora finansowego itp.

27.09.2017
wypowiedź: 1
*.166.rako-lan.pl

Bogowie Wiedzy , wystarczy wpisać w google jak zdobyć  pieniądze albo nie otwierać teraz firmy i poczkeać uzbierać albo starać się o dotacje na pewno jakieś rozwiązanie jest.

28.09.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Dotacje, albo odłożenie planów na chwilę, żeby zgromadzić fundusze - jak dla mnie, kredyt czy pożyczka to ostateczność.

29.09.2017
wypowiedzi: 92
*.dynamic.chello.pl

jak ktoś potrzebuje na szybko, albo nie jest w stae otrzymać kredytu (często się to zdarza na starcie) to pożyczka pozabankowa jest rozwiązaniem. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba pamiętac ze pieniądze kiedyś trzeba spłacić :) rozsądne warunki mają w https://wnet-pozyczka.pl/ 

20.12.2017
wypowiedzi: 9
*.138.168.217-rev.hti.pl

Nie wiem czy oni działają on line, ale sprawdź ofertę drukarni z Poznania: vega-cd.pl/drukarnia.html drukują cyfrowo i w offsecie

21.12.2017
wypowiedzi: 4
*.166.52.8

Moim zdaniem nic tak nie przynosi zysków jak właśnie rozwój. Jeżeli wychodzisz na plus, to zainwestuj człowieku w coś dużego, np. dobry system do księgowości. To kosztuje, wiem. Ale taka inwestycja szybko się zwróci. Trzeba też być na czasie z nowinkami technicznymi – tutaj polecam artykuł o długu technologicznych https://goodpoint.blog/dlug-technologiczny-czym-nim-zarzadzac/

Sam fakt, że udało się założyć firmę, nie musi świadczyć o tym, że zawsze będzie wszystko ok, trzeba patrzeć w przyszłość!

 

22.12.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Jeśli poszukujesz ciekawej oferty pożyczkowej, warto zapoznać się z ofertą na Ratalska.pl. Firma oferuje pożyczki pozabankowe na bardzo dobrych warunkach. Można pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych, a spłatę rozłożyć na aż 24 raty. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki, nie musisz nawet wychodzić z domu. Cały proces wnioskowania odbywa się bez wychodzenia z domu poprzez formularz online.

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

Warto na początek spytać w urzędzie, jakie dofinansowania proponują. Wydaje mi się, że co roku jest jakaś pula. Może będą mieli informacje o innych dotacjach, warto spytać.

09.01.2018
wypowiedzi: 15
*.dynamic.gprs.plus.pl

Związku z zamknięciem aktualnego forum, zapraszamy na nowe forum!!!

Zapraszam serdecznie na nowe forum o biznesie ->>>>> http://www.biznesforums.pl/ 

Zapraszam do rejestracji, udzielania się, oraz polecaniu! 
 

12.01.2018
wypowiedzi: 3
*.ipvnow.com

Pomyśl może o wsparciu z funduszy unijnych. Ja współpracowałam z Signum http://www.signum.org.pl/oferta/audyt-wzorniczy/ i bardzo mi pomogli. Przeprowadzili audyt wzorniczy, ustalili kierunki rozwoju firmy, opracowali strategię rozwoju. Moja firma kwitnie i działa jak nigdy wcześniej! :)

15.01.2018
wypowiedzi: 24
*.CNet.Gawex.PL

Pieniądze zawsze można na początek pozyczyć lub starać się o dofinansowania od UE aż do 40 000zł, o ile się nic nie zmieniło. Tutaj znajdziesz ciekawy artykuł o pożyczkach dla firm bez zaświadczeń. Warto się zainteresować :) 

21.01.2018
wypowiedzi: 47
*.supermedia.pl

Jeśli środki, które posiadacie są niewystarczające, można spróbować pozyskać inwestowa, który będzie wspierał rozwój firmy. Działalnością inwestycyjną zajmuje się Blue Oak Advisory - doświadczona, kompetentna i rzetelna firma. Pomogli już wielu przedsiębiorstwom. Może więc warto zorientować się co mają do zaoferowania? Znajdziecie ich pod linkiem http://blueoak.pl/uslugi/dzialalnosc_inwestycyjna.

24.01.2018
wypowiedzi: 20
*.devs.futuro.pl

Warto też pomyśleć w jaki sposób rozwijać firmę. Jest to bardzo ważne, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, że każdy chce osiągać przecież jak najlepsze wyniki. W przypadku zakładów produkcyjnych i przemysłowych warto pomyśleć nad skorzystaniem z outsourcingu firm takich jak https://ks-iss.com/. Nowe rozwiązania pozwolą wszystko usprawnić i sprawią, że wydajność znacząco wzrośnie.

24.01.2018
wypowiedzi: 4
*.icpnet.pl

a może jakieś środki unijne?

31.01.2018
wypowiedzi: 21
*.cable.smsnet.pl

Można również wspomóc się pożyczką prywatną. Na rynku nie brak firm, które pośredniczą pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jedną z nich jest portal CONCASH. Napisano o nim na http://hej.rzeszow.pl/pozyczki_pozabankowe_przez_internet__czy_warto,artykul22720.html

07.02.2018
wypowiedzi: 2
*.wroclaw.vectranet.pl

Dzień dobry, przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali rokuCały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

23.02.2018
wypowiedzi: 3
*.cgn.dynamic.surfer.at

Jest też opcja finansowania formą private equity firma Avallon taką opcję oferuje: http://www.avallon.pl/ Jest to szczególny rodzaj inwestycji kapitałowych stanowiących zewnętrzne źródło finansowania spółek niedopuszczonych do obrotu publicznego. Środki przekazywane spółkom mogą przyjmować charakter zarówno finansowania własnego, jak i hybrydowego, tj. połączenia finansowania własnego i dłużnego.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.