Forum: Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

15.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.mm.pl

Kredyty, leasingi, aniołowie biznesu, spadek po dziadku, złoty skarb spod gruszy na polu... :)

16.06.2017
wypowiedzi: 46
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Mi zawsze marzył się sklep z odzieżą, butik z eleganckimi ubraniami. Ale wiadomo trzeba mieć lokal, no i towar. Więc pieniądze na strat są potrzebne i to niestety nie małe. Na dotacje nie mam co liczyć, bo nie mam żyrantów. Ostatnio trafiłam na stronę https://www.opiekunki24.pl/ i czytałam na temat pracy jako opiekunka do osób straszych w Niemczech i pomyślałam by na taki kontrakt pojechać kilka razy i zaoszczędzić pieniądze które zainwestuje w biznes. Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie. 

10.08.2017
wypowiedzi: 26
*.dynamic.mm.pl

No cóż Opcji jest bardzo wiele:

dotacje z urżędu pracy przy zakładaniu firmy - mozna dostać do maksymalnie 25 tys. złotych

dotacje z unii europejskiej

skorzystanie z pomocy inwestora

puszczenie akcji firmy na giełdzie

ewentualnie można zastanowić się nad kredytem : hiso.pl - na stronie mozna sobie porównać to co mają do zaoferowania banki na dzień dzisiejszy. 

27.09.2017
wypowiedzi: 39
*.dynamic.chello.pl

Według mnie faktoring jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie jak chcemy pozyskać pieniądze na rozwój firmy w krótkim czasie. Zobaczcie sobie portal https://faktoring.centrumfinansowe.pl tam znajdziecie więcej informacji na ten temat. Mają darmowe narzędzia finansowe, można skorzystać z porównywarki, kalkulatora finansowego itp.

27.09.2017
wypowiedź: 1
*.166.rako-lan.pl

Bogowie Wiedzy , wystarczy wpisać w google jak zdobyć  pieniądze albo nie otwierać teraz firmy i poczkeać uzbierać albo starać się o dotacje na pewno jakieś rozwiązanie jest.

28.09.2017
wypowiedzi: 4
*.play-internet.pl

Dotacje, albo odłożenie planów na chwilę, żeby zgromadzić fundusze - jak dla mnie, kredyt czy pożyczka to ostateczność.

29.09.2017
wypowiedzi: 81
*.dynamic.chello.pl

jak ktoś potrzebuje na szybko, albo nie jest w stae otrzymać kredytu (często się to zdarza na starcie) to pożyczka pozabankowa jest rozwiązaniem. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba pamiętac ze pieniądze kiedyś trzeba spłacić :) rozsądne warunki mają w https://wnet-pozyczka.pl/ 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.