Forum: Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

07.07.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Pojawiła się możliwość otrzymania sporej dotacji na rozwój przedsiębiorstwa zajumjącego się procesami wzorniczymi. Są to kwoty rzędu nawet kilku milionów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to odsyłam na stronę http://www.innpuls.pl/oferta/wzor-na-konkurencje/ tam znajdują się wszystkie nizbędne informacje. Pozdrawiam!

10.07.2015
wypowiedzi: 11
*.133.203.130.citimedia.pl

Można skorzystać z pomocy firmy Sekwencja dla której pozyskiwanie funduszy unijnych to łatwizna.

13.08.2015
wypowiedź: 1
*.95.36.14.static.midphase.com

Pomysłów i opcji na rozwój firmy jest sporo, ale ja chyba bym się ukierunkował na eksport. Im bardziej się rozwiniesz, tym więcej zyskasz klientów. Na to też są doatcje, tu znajdziesz więcej info: www.internacjonalizacja.com.pl. Może warto się rozwinąć na rynki zagraniczne.

18.08.2015
wypowiedzi: 84
*.dynamic.chello.pl

http://www.ideabank.pl/ jedyny dobry bank z usłagami skierowanymi do firm, równez tych nowych, oferty kredytowe mają bardzo korzystne

03.09.2015
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tak dokładnie, jeśli chcesz pozyskać dotacje ze Wzoru na Konkurencję to sugeruję umówić się na bezpłatne konsultacje w tym zakresie. Nie ma sensu tracić czas na doszukiwanie się informacji, konkurencja nie śpi a liczba środków unijnych jest też ograniczona więc warto od razu zapytać się specjalistów co można zrobić by otrzymać dotację. Więcej informacji o dotacjach ze Wzoru na konkurencję znajdziesz na stronie wzornakonkurencje.eu Pozdrawiam!

15.09.2015
wypowiedzi: 48
*.play-internet.pl

Ja ostatnio natrafiłem na oferty tanich pożyczek od osob prywatnych. Wyczytałem w jakimś miejscu,ze takie pozyczki za granicą są bardzo popularne.Jak jest natomiast w Polsce? Czy zdarzało się Wam wziąć takie zobowiązanie?  Czy jest to bezpieczny sposób? Czy lepiej jest się w coś takiego nie pakować i wziąc pożyczkę w banku? Standardowo? 

15.09.2015
wypowiedzi: 51
*.play-internet.pl

Rozumiem, że chcesz tutaj brac kredyt na rozwój firmy?Proponowałabym się dowiedzieć więcej o kredytach preferencyjnych. 

Z drugiej strony jeśłi natrafisz na dobrą ofertę pożyczki to możesz sie zastanowić. Na stronie jest artykuł o tym:

http://www.comperia.pl/forum/kredyty/744-pozyczka-od-osoby-prywatnej.html

16.09.2015
wypowiedzi: 119
*.et.tu-dresden.de

Pożyczki prywatne okey - ale czy przypadkiem nie zaciąga się ich w ostateczności? Czyli wtedy kiedy nie ma innej opcji na zdobycie pieniędzy? Chodzi o to, że w bankach są jednak pewne reguły. Prywatni pożyczkodawcy to tak naprawdę wolna amerykanka.

16.09.2015
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Podpisujesz umowę. Dokładnie czytasz.Masz w niej wszystkie informacje.O terminach spłat, karach za opóźnienia czy o oprocentowaniu.Jeśli wszystko dokładnie poczytasz to wiesz czy warto jest podpisywać czy nie. Niektórzy nie czytają i potem mają takie problemy

Sam zastanawiałem sie ostatnio nad tymi pożyczkami ale nie aby pożyczać samemu ale pożyczać komuś. Co o tym sądzicie? 

16.09.2015
wypowiedzi: 51
*.221.121.207

Ależ oczywiscie,że są tam reguły.Tak jak tutaj wspomniała osoba powyzej wszystko jest w umowie.I do Ciebie należy to aby tą umowę dokładnie sobie przeczytać.Niestety ale wiele osob w Polsce ma tendencje do tego,ze umów nie czyta. Jest to duży błąd .

Ed brz myślę,ze jest to niezły pomysł. Obecnie w sieci jest kilka portali,  na których możesz się zarejestrować i udzielać takich pożyczek. 

17.09.2015
wypowiedzi: 48
*.dynamic.mm.pl

Wczoraj dowiedziałem się co nie co w temacie i chyba w to zainwestuje. Z tego co czytałem to stopa zwrotu jest dosć spora tak wiec jest to obecnie jeden z lepszych sposobów zainwestowania swoich pieniędzy. 

12.08.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

możliwości finansowania jest dużo, jakieś dotacje, kredyty, leasingi, tylko problem pojawia się w momencie kiedy w gre wchodzą duże kwoty. Wtedy moim zdaniem najlepszym wyjściem jest pozyskanie inwestora do firmy. Tylko też w tym temacie ciężko znaleźć profesjonalnego i konkretnego. Uważam, że w takich sytuacjach warto się zwrócić do takich firm które specjalizują się w pozyskiwaniu kapitalu, np. allStreet jest bardzo dobre

12.08.2016
wypowiedzi: 35
*.c.net.lemor.pl

Jeśli chcesz szybko zarobić trochę pieniędzy to warto sprzedać coś w Lombardzie na Bemowie. Mają atrakcyjne ceny i są uczciwą firmą, gdzie nie ma miejsca na oszustwo. Dlatego polecam wejść na http://lombardnabemowie.pl/ i samemu się przekonać. Branie pożyczki w dzisiejszych czasach jest ryzykowne, dlatego tak ważne jest bezpieczne pozyskiwanie pieniędzy.

23.08.2016
wypowiedzi: 119
*.static.edis.at

Jest kilka sposobów: leasing kredyt dofinansowanie z unii europejskiej ( proponuję postarać się o nie jak najszybciej bo wydaje mi sie,ze już niedługo nie będzie tych dofiansowań) dotacje z urzędu pracy ( są niewysokie ale dość łatwo jest taką dotację otrzymać) Proponuje jeszcze dopytać sie o informacje na tym forum: http://www.forum-kredytowe.pl/ - jest tam specjalny dział dla firm . O kredytach oraz leasingu.

28.09.2016
wypowiedzi: 7
*.adsl.inetia.pl

Jakimś wyjściem z sytuacji jest też na pewno kredyt. Ludzie przeważnie wzbraniają się przed tym ja mogą i to zrozumiałe, aczkolwiek dobrze przemyślany, rozsądnie wzięty kredyt nie musi nam się wcale odbijać później czkawką. Czy przy braniu kredytu czy przy lokowaniu swoich pieniędzy w banku przede wszystkim najważniejsze jest żeby się upewnić, że bank oferuje dobre warunki i dba o bezpieczeństwo  naszych transakcji. Warto przejrzeć ofertę http://www.banksmart.pl/o-nas/bankowy-fundusz-gwarancyjny.html. Wygląda naprawdę sensownie.

06.10.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

https://www.facebook.com/internetowebk/

Pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą od pierwszego dnia.

Na oświadczenie o dochodach

Do 10 tyś na 24 miesiące

 

18.10.2016
wypowiedzi: 7
*.191.4.215

Pożyczki to raczej na doraźne wydatki, ale na ogół lepiej jest starać się o kredyt gotówkowy albo dofinansowanie, jak nie z UE to z PUP. 

20.10.2016
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

Ja dostałam dotację z... urzędu pracy. Wiem, że dostać taką dotację to jak zobaczyć jednorożca, ale się udało, chociaż łatwo nie było. To bylo co prawda lata temu, ale ktoś te dotacje przecież dostaje, więc da sie.

23.10.2016
wypowiedzi: 7
*.142.180.21

Wydaje mi się, że w tych czasach to przede wszystkim dofinansowania z UE. Jest to ciekawy sposób, aby nie zadłużać się w bankach, tylko normlanie pozyskać wsparcie bezzwrotne. Polecam firmę ze Szczecina Ed-Pro, która zajmuje się doradztwem biznesowym, a w swojej ofercie mają również pozyskiwanie dofinansowania z UE. Szczegóły dostępne na tej stronie http://www.ed-pro.pl/doradztwo-biznesowe/

12.11.2016
wypowiedzi: 39
*.net.hawetelekom.pl

Najlepiej skorzystać z inwestycji, to daje największą szansę na rozwój firmy. Opcja asset management jest dedykowana dla klientów instytucjonalnych, tutaj można doczytać szczegóły: https://www.nntfi.pl/fundusze-inwestycyjne/asset-management 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.