Forum: Tecnocasa praca opinie - nieruchomości 20

Piotr Benet 10.07.2015 *.host-176-221-121-207.dynamic.mm.pl

48

Szukam opini na temat warunków pracy i płacy w firmie Tecnocasa z Krakowa. Wysłałem do nich jakiś czas temu dokumenty aplikacyjne. Dostałem wczoraj zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Jan33 11.07.2015 *.c-174-50-160-133.hsd1.ca.comcast.net

127

Jeżeli "czujesz" branżę nieruchomości to próbuj. Zważywszy na to, że można tam dużo zarobić. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, myślę że na start dają dobre warunki. Co ważne, masz tam możliwość stosunkowo szybko wskoczyć na stanowisko kierownika, a wtedy podstawa + prowizja są są jeszcze wyższe. Ludzie i amtosfera też są wg mnie okey.

Kaja Metrowska 13.07.2015 *.136.169.236.72

18

Generalnie jest okey. Zarobki dla początkujących zarówno jeżeli chodzi o podstawę jak i premię poszły nieźle w górę.

Praca od pn do pt w w normalnych godzinach więc jest jeszcze później czas dla siebie. Z urlopami też nie ma problemów.

Piotr Czarnecki 04.08.2015 *.89-74-241-154.dynamic.chello.pl

1

Znajomy pracuje w tecnocasie i bardzo chwali. Mówił że jest dużo pracy, ale wypłata jest adekwatna do zaangażowania - zresztą chyba jak wszędzie.

Pamiętaj że rozmowa o pracę do niczego nie zobowiązuje, podobnie jak okres próbny. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, bo w internecie co człowiek do inna opinia.

Korczak 25.08.2015 *.89.229.16.137

33

Troszkę nie rozumiem pytania pytasz o firmę po wysłaniu dokumentów i zaproszeniu na rozmowę? W każdym razie jeśli chodzi o nich to warunki pracy są jak na Kraków na dobrym poziomie. Zresztą tecnocasa jak pracodawca od pewnego czasu po zmianie właściciela robi bardzo dużo jeśli chodzi o rozwój pracownika i atmosferę w firmię. Więc myślę, że jeśli ktoś lubi te klimaty to spokojnie można firmę traktować jako długoterminowego pracodawcę.

kamila34 27.08.2015 *.151.248.57.89

7

To zdaje się, że byliśmy w podobnym czasie na rozmowie kwalifikacyjnej w Tecnocasa. Ja już pracuję i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że byłoby mi ciężko zarobić gdziekolwiek tyle ile w tej firmie. Cieszę się, że od razu przeszłam szkolenia, dzięki którym znacznie łatwiej rozmawia mi się z klientem. W razie jakbym kiedyś musiała zmienić pracę to na pewno doświadczenie z tecnocasa mi się przyda :)

stankowska 02.10.2015 *.user-164-126-219-166.play-internet.pl

3

Potwierdzam, te szkolenia naprawdę dużo dają. Co do samej pracy to jest dobrze, wypłata całkiem przyzwoita, oczywiście zasłużona bo trzeba się postarać aby wyciągnąć fajną sumkę z prowizji. Bardzo motywuje właśnie taki rodzaj zarabiania i fakt, że możesz awasować jeżeli się sprawdzisz. Polecam pracę tam osobom energicznym i otwartym, które nie boją się rozmawiać z innymi.

kinga2 27.10.2015 *.user-164-126-68-86.play-internet.pl

4

mój młodszy brat pracuje w tecnocasa i nareszcie wyszedł na prostą, bo do tej pory to ciągle pożyczał od nas kasę, bo mu nie starczało do 1.... widać, że ta praca go motywuje, więc tym bardziej jestem z niego dumna, no i po niecałym roku pracy przymierza się do kupna pierwszego samochodu, więc zarabia nieźle ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.