Forum: Sprzedam większą ilość bielizny w bardzo atrakcyjnej cenie- firmy Ava, Gaia, Corin, Konrad, Alles...

17.07.2015
wypowiedź: 1
*.free.aero2.net.pl

Witam!

Chciałabym sprzedać bieliznę w rozmiarach, które w moim sklepie zalegają, ponieważ nie mam klientek w tych konkretnie rozmiarach. Są to głównie modele z kolekcji jesień/zima 2014/2015 w bardzo dobrym stanie. Jestem w stanie zejść z ceny bardzo mocno przy większym zakupie. 

Te firmy to: Ava, Alles, Gaia, Konrad, Corin... 

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.