Forum do artykułu: Ze wspólnikiem czy bez: wybieramy formę prawną dla firmy

21.07.2015
wypowiedź: 1
*.158.232.86

mój mąz załozył z przyjacielem spółke... przyjazn skonczyla sie przez to bardzo szybko i trzeba bylo zrobic cos ze spolką (sprzedalismy ją skupspolek.com), ostatecznie wszystko skonczylo sie niezle, ale niesmak pozostał.

23.07.2015
wypowiedzi: 14
*.static.3s.pl

Poszukaj w mieście, w którym mieszkasz/prowadzisz biznes. Tak jest najszybciej.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.