Forum: Studia - architektura krajobrazu

24.07.2015
wypowiedzi: 188
*.centertel.pl

Mam takie pytanie. Jaki można biznes otworzyć po  skończeniu tego http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-krajobrazu kierunku studiów? Warto w ogóle się kształcić w tej dziedzinie? Mam już jedne studia mgr, ale nic dobrego one za sobą nie niosą...

07.09.2015
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

ja skończyłam http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/architektura-krajobrazu coś takiego i otworzyłam sklep z roślinami organizujący porady i sprzedaż

22.12.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Moim zdaniem to świetny kierunek, spokojnie można otworzyćnp. własną pracownie i projektować ogrody itp. Sama studjuję architekturę przestrzeni na  http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz/architekt-przestrzeni/opis i jak tylko się obronie zamierzam otworzyć własną firmę, bo nie ma to jak pracować na siebie ;)

28.12.2015
wypowiedzi: 6
*.191.4.215

Myślę, że to dobry kierunek, wart uwagi.
 

11.02.2016
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bizes projektowania ogrodów.
 

26.08.2016
wypowiedzi: 7
*.adsl.inetia.pl

Możesz oczywiście otworzyć firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów :) Fajny kierunek. Ja skończyłem lata temu informatykę, robiłem trochę szkoleń, dzisiaj pracuję w IT i w najbliższym czasie myślę o dopełnieniu swojej edukacji studiami MBA [studiamba.wsb.pl]. Uwierzcie mi, warto obierać taką ścieżkę kariery ;)))

17.01.2017
wypowiedzi: 71
*.dynamic.chello.pl

Moja siostrzenica studiuje w Gdańskiej Szkole Wyższej właśnie architekturę krajobrazu. Z tego co z nią rozmawiałem to mówiła, że z pracą raczej nie ma problemów, raczej się o to nie bała. Jej się kierunek podoba.

26.01.2017
wypowiedzi: 54
*.telenet.unc.edu

Architekt ogrodów czy jak się to nazywa. To bardzo fajny i dochodowy kierunek studiów. Dobrze wybrałaś :)

27.01.2017
wypowiedzi: 5
*.10.146.220

Generalnie każdy kierunek jest dobry, jeżeli jest zgodny z naszymi zainteresowaniami i jeżeli będziemy na studiach naprawdę się uczyć. Dzisiaj wystarczy ciężko pracować i coś osiągnąć. To zbliży nas do sukcesu bez względu na to, co studiujemy.

24.02.2017
wypowiedzi: 19
*.centertel.pl

Ja po skończeniu http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/grafika-reklamowa-i-multimedia robię biznes prowadząc sklep odzieżowy także róznie to się w życiu układa

21.03.2017
wypowiedzi: 9
*.ssp.dialog.net.pl

Architektura krajobrazu to bardzo popłatny biznes. Chciałem zagospodarować ogród w moim [url=http://domgruszeczka.pl/]domu letniskowym[/url], jednak wycena tej usługi przez dekoratora przekraczała moje możliwości finansowe.

11.07.2017
wypowiedzi: 71
*.dynamic.chello.pl

Z tego co wiem to studia opłacalne, syn znajomego to kończył i nie narzeka na brak pracy.

20.11.2017
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli chcesz założyć firmę związaną z projektowaniem ogrodów, musisz zadbać o odpowiednie narzędzia, których listę znajdziesz na http://celnie.pl/narzedzia-tnace-do-domu-i-ogrodu. Bez tego nie ma nawet sensu rozpoczynać żadnych nowych projektów, ponieważ nie uda Ci się ich zrealizować na wymaganym poziomie.

20.11.2017
wypowiedzi: 3
*.webino.pl

Myślę, że jest to ciekawy kierunek studiów, jednakże trzeba mieć pewien zmysł. Przy okazji ładne malowanie również będzie przydatne ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.