Forum: Studia - architektura krajobrazu 1475

nati 24.07.2015 *.public-gprs517442.centertel.pl

193

Mam takie pytanie. Jaki można biznes otworzyć po skończeniu tego http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-krajobrazu kierunku studiów? Warto w ogóle się kształcić w tej dziedzinie? Mam już jedne studia mgr, ale nic dobrego one za sobą nie niosą...

aviria30 07.09.2015 *.apn-5-60-134-130.dynamic.gprs.plus.pl

1

ja skończyłam http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/architektura-krajobrazu coś takiego i otworzyłam sklep z roślinami organizujący porady i sprzedaż

chomik 22.12.2015 *.router.webino.pl

24

Moim zdaniem to świetny kierunek, spokojnie można otworzyćnp. własną pracownie i projektować ogrody itp. Sama studjuję architekturę przestrzeni na www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz/architekt-przestrzeni/opis i jak tylko się obronie zamierzam otworzyć własną firmę, bo nie ma to jak pracować na siebie ;)

marekgrzybak 28.12.2015 *.212.191.4.215

6

Myślę, że to dobry kierunek, wart uwagi.

mauro 11.02.2016 *.aelt175.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Bizes projektowania ogrodów.

Daniel81 26.08.2016 *.213-238-124-146.adsl.inetia.pl

7

Możesz oczywiście otworzyć firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów :) Fajny kierunek. Ja skończyłem lata temu informatykę, robiłem trochę szkoleń, dzisiaj pracuję w IT i w najbliższym czasie myślę o dopełnieniu swojej edukacji studiami MBA [studiamba.wsb.pl]. Uwierzcie mi, warto obierać taką ścieżkę kariery ;)))

MarekG 17.01.2017 *.89-67-129-174.dynamic.chello.pl

95

Moja siostrzenica studiuje w Gdańskiej Szkole Wyższej właśnie architekturę krajobrazu. Z tego co z nią rozmawiałem to mówiła, że z pracą raczej nie ma problemów, raczej się o to nie bała. Jej się kierunek podoba.

pawel156 26.01.2017 *.tor00.telenet.unc.edu

55

Architekt ogrodów czy jak się to nazywa. To bardzo fajny i dochodowy kierunek studiów. Dobrze wybrałaś :)

Roksana 27.01.2017 *.78.10.146.220

5

Generalnie każdy kierunek jest dobry, jeżeli jest zgodny z naszymi zainteresowaniami i jeżeli będziemy na studiach naprawdę się uczyć. Dzisiaj wystarczy ciężko pracować i coś osiągnąć. To zbliży nas do sukcesu bez względu na to, co studiujemy.

MarekG 11.07.2017 *.89-65-75-72.dynamic.chello.pl

95

Z tego co wiem to studia opłacalne, syn znajomego to kończył i nie narzeka na brak pracy.

Jerzy Romaniuk 20.11.2017 *.router.webino.pl

3

Myślę, że jest to ciekawy kierunek studiów, jednakże trzeba mieć pewien zmysł. Przy okazji ładne malowanie również będzie przydatne ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.