Forum do artykułu: Pączek kontratakuje

24.07.2015
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bloomberg w Polsce na tym interesu nie zrobi. Pagaj z budyniem nie moze nazywac sie paczek. Na paczki to sie idzie do Bliklego.

16.12.2015
wypowiedzi: 14
*.static.chello.pl

Kupić profesjonalna frytownicę do smażenia pączków i można otwierać własny biznes, w razie czego można rozszerzyć ofertę o frytki, kupując taką podwójną. http://emaks.pl/gastronomia-1/frytownice-elektryczne/frytownica-royal-catering-rcef-10dy-eco.html

17.12.2015
wypowiedzi: 13
*.warszawa.vectranet.pl

Jaros chcesz połączyć fastfood i cukiernię? Już sobie wyobrażam te pączki o zapachu frytury...

16.02.2018
wypowiedzi: 20
*.telecom.by

Witaj! To złożone pytanie. Tutaj trzeba myśleć ...

 

192.168.0.1 login

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.