Forum: Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

19.10.2017
wypowiedzi: 42
*.zabrze.vectranet.pl

Według mnie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie współpraca z adwokatem, która specjalizuje się w prawie karnym. W zeszłym roku miałam wypadek samochodowy - nie z mojej winy, od razu polecono mi skontakować się z tą kancelarią. Myślę,że to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Dzięki ogromnej wiedzy Pana adwokata sprawa zakończyła się dla mnie bardzo korzystane, a muszę przyznać, że na samym początku obawiałam się, że finał nie będzie tak pozytywny.

31.10.2017
wypowiedzi: 7
*.196.10.135.res.pl

Wydaje mi się, że lepiej będzie zatrudnić firmę odszkodowawczą. Jest większe prawdopodobieństwo, że uda Ci się odzyskać całą sumę. Ja osobiście korzystałem z firmy Kompila Odszkodowania, dzięki której odsyzkałem pieniądze z odszkodowania. Ich bezpłatna analiza, pokaże na czym stoisz. Wszystko może się odbywać emailowo. Służą pomocą cały czas i rzadko jest proces sądowy.

24.11.2017
wypowiedzi: 168
*.centertel.pl

Trzeba zgłosić się do EuCO . Jest to firma odszkodowawcza, która specjalizuje się w takich sprawach. Poza tym uważam, że warto się do nich zgłosić.

28.11.2017
wypowiedzi: 41
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A sprawdzaliście już jaki zakres działania mają prawnicy z Poznania z tej kancelarii? Oni bowie również zajmują się odszkodowaniamia. Jeśli mieszkamy na terenie województwa Wielkopolskiego, to uważam, że warto się do do nich zgłosić po pomoc.

29.11.2017
wypowiedzi: 33
*.jmdi.pl

Moim zdaniem o odszkodowanie zawsze warto się starać. Ja już przyzwyczaiłem się do tego, że z reguły firmy ubezpieczeniowe niechętnie wypłacają należne nam odszkodowania w przypadku wypadków itd. Dobrze, że na rynku istnieją takie firmy jak Auxilia https://auxilia.pl/odszkodowanie-po-wypadku-czy-warto-sie-o-nie-starac/. Nie dość, że załatawiają wszelkie formalności to jeszcze opłaty pobierają dopiero wtedy gdy odszkodowanie zostanie przyznane więc nie ponosi się wcześniej żadnych kosztów. 

29.11.2017
wypowiedzi: 36
*.net.hawetelekom.pl

Oczywiście, że należy się starać o odszkodowanie, choć taka sprawa na pewno nie należy do najłatwiejszych. W razie problemów warto zwrócić się o poradę do kancelarii adwokackiej w Bialymstoku pani Oliferuk-Zaborskiej, ona ma doświadczenie w takich sprawach

06.12.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic-ra-11.vectranet.pl

W każdym przypadku warto zawalczyć o to, co nam się należy. Ubezpieczyciele zawsze chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy na składki, a jeśli dochodzi do wypadku i chce się skorzystać ze swojej polisy, to dają odmowne decyzje. Sam na początku roku musiałem wynająć prawnika, który pomógł mi w udowodnieniu straty. Na szczęście działania mec. Agaty Koschel - http://koschel-kancelaria.pl/ szybko przyniosły efekty i przy pierwszym odwołaniu przyznano mi kasę, o jaką się starałem. Podejrzewam jednak, że wiele ludzi rezygnuje po pierwszej odmowie, a ubezpieczyciele się na tym bogacą...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.