Forum: Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

25.07.2015
wypowiedzi: 3
*.centertel.pl

Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym? Lepiej wynająć kancelarię prawniczą czy firmę odszkodowawczą?

28.07.2015
wypowiedzi: 16
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

jakoś tez nie mam zaufania do takich biur  internetowych , natomiast jeli chodzi o sprawdzone biuro rachunkowe z Wrocławia to polecam Biuro Rachunkowe Super Księgi http://superksiegi.pl/

16.08.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Najlepiej zamontować kamery IP. Jeśli było jedno włamanie, to pewnie następne.

16.08.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Ups. Post piętro wyżej dodany przez pomyłkę :)

Wracając do tematu - najlepiej wynająć firmę odszkodowawczą taką jak np. EuCO. Takie firmy biorą wnagrodzenie z dołu, a nie z góry jak kancelarie.

18.09.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Kiedy ja miałam problem z odzyskaniem odszskodowania to nawet nie przyszło mi do głowy, żeby iść do prawnika. Tak na prawdę od razu szukałam firmy, która zajmuje się odszkodowaniami i tak znalazłam MK Finanse z http://www.mk-finanse.pl/o-firmie/ Otrzymałam od nich pomoc w uzyskaniu odszkodowania od sprawcy wypadku. Gdyby nie oni to pewnie po dziś dzień nie zobaczyłabym pieniędzy.

29.11.2015
wypowiedzi: 175
*.centertel.pl

Lepiej wynająć firmę odszkodowawczą, a najlepiej EuCO. Generalnie kancelarie prawne biorą wynagrodzenie z góry i jeśli przegrają sprawę, to go nie oddają. W przypadku EuCO rozliczenie następuje po odzyskaniu odszkodowania. Jeśli nie uda im się, to nie pobierają wynagrodzenia.

11.12.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Sprawy o odszkodowania są na tyle trudne i rozłożone w czasie że warto zaintwestować w dobrego prawnika. Jest wiele kancelarii prawnych, które specjalizują się w roszczeniach tego typu. Warto wiedzieć że kancelarie odszkodowawcze mają wiedzę na temat polityki przyjętej przez zakłady ubezpieczeniowe co z pewnością nie jest bez znaczenia :P

14.12.2015
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Likwidacja szkody. Wariant kosztorysowy czy wariant warsztatowy?

29.12.2015
wypowiedzi: 5
*.centertel.pl

Ja wybrałem wariant warsztatowy, bezgotówkowy, przy którym to serwis napraw powypadkowych naprawia samochód i rozlicza się z ubezpieczycielem, bez fatygowania mnie. U mnie profesjonalnie formalności załatwił serwis.

29.12.2015
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

Są wyspecjalizowane agencje, które sie tym zajmują. Może im warto powierzyć taką pracę?

03.01.2016
wypowiedzi: 18
*.rz.izeto.pl

Mi wiele osób odradzało korzytanie z usług firmy zajmującej się odszkodowaniami  - argumentowali to wysokimi opłatami, które w wielu przypadkach wynoszą określony procent z odszkodowania. Ja swoje kroki po wypadku komunikacyjnym skierowałem prosto do prawnika - była to Pani Rita Miling z Konina. Z obiegu sprawy byłem bardzo zadolony, Pani prawnik zna się na rzeczy i jest równie skuteczna jak nie jedna firma. 

13.02.2016
wypowiedzi: 46
*.starachowice.vectranet.pl

W Polsce południowej jest kilka kancelari MHS w których znajdziecie pomoc także w kwestii odszkodowań i tam skierowała bym pierwsze kroki. W przypadku duzych kwot samodzielna walka jest bezsensowna, bo firmy ubezpieczeniowe działają przez pełnomocnika, zwykle dobre kancelarie prawne, które walczą o to, by wypłacic jak najmniej, albo wcale. MHS maja doświadczenie w tego typu sprawach.

24.02.2016
wypowiedzi: 2
*.webino.pl

Jeśli samemu nie możesz odzyskać odszkodowania może warto skierować sprawę na drogę sądową?

07.03.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja polecam Kancelarię Prawno Odszkodowawczą Grupy Medialnej Vis Legis z Warszawy , ale działają w Olsztynie i mocno w Warmińsko Mazurskim, Generalnie cała Polska i nie prawdą jest jakoby brali opłatę z góry, bo rozliczają się na zasadzie prowizji, więc najbardziej uczciwie a na dodatek są dużo bardziej konkurencyjniejsi od pozostałych firm. Prowadzili mi 3 sprawy zakończone sukcesem, więc mogę teraz poleniuchować na bezrobociu. :-) starczy na jakiś długi czas.

24.03.2016
wypowiedzi: 4
*.191.4.215

Słyszałam różne opinie o firmach zajmujacych się odszkodowaniami. Sama nie musiałam z nich korzystać, ale kilka miesięcy temu siostra musiała zgłosić się do nich po pomoc. Sama nie miała szans na uzyskanie odszkodowania za wypadek, bo wszyscy odsyłali ją z jednego miejsca w drugie bez żadnych konkretnych powodów. Skontaktowała się firmą Castellum i w krótkim czasie udało się zakończyć całe postępowanie. Zgromadziła niezbędne dokumenty i dostała odszkodowanie. Sama pewnie załatwiałaby to duzo dłużej, bo nikt nie miał ochoty z nią rozmawiać i tłumaczyli tylko, że nic się nie da zrobić. A jednak dało się zrobić wiele. 

30.03.2016
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Byłam ranna w wypadku drogowym. firma ubezpieczeniowa zaniżyła wypłatę za mój zniszczony pojazd a za moje obrażenia ciała wogóle nie chciała nic ( dosłownie ZERO ! )wypłacić. Do Kancelarii Prawno Odszkodowawczek Grupy Medialnej Vis Legis , namówił mnie znajomy którego firma reprezentowała przeciwko skarbowi Państwa również z sukcesem, gdzie inne kancelarie odesłały go z kwitkiem lub najpierw chciano płatności. Więc trafiłam z polecenia kolegi który korzystał z jego usług. Za odniesione w wypadku rany dostałam pierwszą wypłatę, sprawa dopłaty za zniszczony pojazd tez idzie w dobrym kierunku z 9 tys które naliczył ubezpieczyciel zrobiło się 35 tys kwoty bezspornej :-) tak że jest okey - można polecać firmę. Za obrażenia jakich doznałam czekamy na odszkodowanie, ubezpieczyciel proponuje teraz 67tys , kancelaria walczy o 120 tys. Więc jest super

24.04.2016
wypowiedzi: 50
*.dynamic.chello.pl

Są firmy i … firmy. Mi akurat pomagali ludzie z eureka-finanse. I zrobili to skutecznie. Na polskie prawo nie liczę bo obstrukcja urzędnicza trwa długo. Trzeba robić wszystko prywatnie. Inną opcjąjest też sprzedaż długu, ale IMO - najbezpieczniej i najszybciej jest zdaćsięna firmę prywatną. 

27.05.2016
wypowiedzi: 31
*.avamex.pl

Miałem wypadek komunikacyjny i wyobraźcie sobie Państwo, że nie mogłem odzyskać należnych mi pieniędzy. Strasznie się wkurzyłem, bo szkodę miałem dużą, także na zdrowiu, a ubezpieczyciel mnie po prostu olał. Sprawę zgłosiłem do kancelarii nihil-obstat.pl w Warszawie, bo chciałem opieki faktycznych profesjonalistów. Przedstawiłem pełną dokumentację i od razu zapewniono mnie, że wygrana jest możliwa. Skuteczność 100%. Odzyskałem nawet więcej pieniędzy niż myślałem i to dość znaczną kwotę. Nawet uwzględniając koszty opieki prawnej współpraca mi się nadzwyczajnie opłaciła. Polecam walczyć o własne prawa, bo są ludzie, którzy są w stanie pomóc. U nich masz rozliczenie konkretnie za wynik, co jest dużą przewagą moim zdaniem.

07.06.2016
wypowiedzi: 8
*.219.150.143

Skutecznie się zajęli moim odszkodowaniem prawnicy z Lex Specialis. U nich jest o tyle dobrze, że się nie płaci prowizji, bo działają jako wolontariusze. I druga sprawa – zajmują się nawet małymi sprawami o nieduże pieniądze. Co do konkretów to na stronie http://fundlex.pl jest dokładny zakres ich działalności opisany.

14.06.2016
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

w lutym tego roku uległam wypadkowi komunikacyjnemu. skończyło się na poważnym uszczerbku na zdrowiu i długiej rekonwalescencji. okazało się że przy sprawie o odszkodowanie z oc, próbowano mnie zbyć i zaniżyć należną mi kwotę zadośćuczynienia. poszukałam trochę w internecie i trafiłam na dobre opinie o poznańskim Xaltum, zgłosiłam się do nich po pomoc. udało się rozwiązać kwestię odszkodowania tak żeby wyszło na moje. polecam 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.