Forum: Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym? - doradztwo i księgowość 24

nati 24.11.2017 *.public-gprs366188.centertel.pl

193

Trzeba zgłosić się do EuCO . Jest to firma odszkodowawcza, która specjalizuje się w takich sprawach. Poza tym uważam, że warto się do nich zgłosić.

nati 26.12.2017 *.user-94-254-165-94.play-internet.pl

193

Nie rozumiem. Po co lecieć do prawnika, który bierze wynagrodzenie z góry? Lepiej właśnie do firmy odszkodwawczej takiej jak wspomniane przeze mnie EuCO, które bierze wynagrodzenie tylko wtedy, gdy odzyska odszkodowanie.

Dawid R 29.01.2018 *.117-154.echostar.pl

1

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

Janusz32 29.03.2018 *.user-94-254-164-8.play-internet.pl

48
Jak dla mnie EuCO jest ok. Firma w naszym przypadku się sprawdziła. Ważne, że kasa wpłynęła na moje konto

Janusz32 19.04.2018 *.user-94-254-160-149.play-internet.pl

48
Warto sprawdzić propozycję EuCO. Naszą sprawę z zakresu odszkodowań załatwili kompleksowo.

Janusz32 25.05.2018 *.user-94-254-164-149.play-internet.pl

48
Najlepiej skorzystać z pomocy EuCO. Nie da się ukryć, że samemu, to trochę ciężko ogarnąć temat odszkodowań, a EuCO zna się na tym, co robi.

siora 13.06.2018 *.185-148-67-27.satpol.pl

50
Ja korzystałam z firmy odszkodowawczej, to było parę miesięcy temu. Miałam wypadek samochodowy - nie z mojej winy i zostały mi wypłacone pieniądze z oc sprawcy. Wszystko niby spoko z tym że jak doszło do napraw to okazało się, że wypłacona suma nie pokryła wszystkiego. Na szczęście było to rozliczenie gotówkowe to mogłam się odwołać; przedzwoniłam sobie do firmy na którą namiar dostałam od kumpla Economist , to do nich telefon 882 000 883 .To wyglądało tak że przeanalizowali ponownie sprawę, dokonali kalkulacji i zgodzili się że wypłacone odszkodowanie było za niskie. Skompletowali dokumenty i w moim umieniu podjęli się rozmów z ubezpiczycielem. Ja się niczym nie musiałam zajmować. Sprawa ostatecznie została pozytywnie rozpatrzona, udało się za pierwszym razem i czekałam na to niecały miesiąc. Dopłatę dostałam i to mnie najbardziej cieszy :)

siora 13.06.2018 *.185-148-67-27.satpol.pl

50
Ja korzystałam z firmy odszkodowawczej, to było parę miesięcy temu. Miałam wypadek samochodowy - nie z mojej winy i zostały mi wypłacone pieniądze z oc sprawcy. Wszystko niby spoko z tym że jak doszło do napraw to okazało się, że wypłacona suma nie pokryła wszystkiego. Na szczęście było to rozliczenie gotówkowe to mogłam się odwołać; przedzwoniłam sobie do firmy na którą namiar dostałam od kumpla Economist , to do nich telefon 882 000 883 .To wyglądało tak że przeanalizowali ponownie sprawę, dokonali kalkulacji i zgodzili się że wypłacone odszkodowanie było za niskie. Skompletowali dokumenty i w moim umieniu podjęli się rozmów z ubezpiczycielem. Ja się niczym nie musiałam zajmować. Sprawa ostatecznie została pozytywnie rozpatrzona, udało się za pierwszym razem i czekałam na to niecały miesiąc. Dopłatę dostałam i to mnie najbardziej cieszy :)

OE Polisa Plus 09.07.2018 *.host-176-221-123-133.dynamic.mm.pl

1
Witam, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Roszczenia względem ubezpieczyciela, które dotyczą odszkodowania z OC lub AC, można składać nawet do 3 lat od zderzenia. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Po podpisaniu umowy, w ciągu 7 dni otrzymają Państwo od nas dopłatę do odszkodowania zgodnie z wyceną z ekspertyzy. Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Z poważaniem, Online Ekspert Polisa Plus

KazimierzKursa 30.08.2018 *.public-gprs369600.centertel.pl

16
Czy w przypadku wypadków komunikacyjnych można powołać się na ubezpieczenie od NW?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.