Forum do artykułu: Oszczędny dom, hojny zarobek

29.07.2015

Oszczędny dom, hojny zarobek

Na prowizji od sprzedaży energooszczędnych domów można zarobić od 7 tys. zł miesięcznie. Na start potrzebne jest tylko biuro z podstawowym wyposażeniem.

Energooszczędny dom, którego budowa zajmuje trzy miesiące, a roczne ogrzewanie kosztuje 2,5 tys. zł – to produkt oferowany przez firmę Zielone Domy. - Zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej, od 2017 roku wszystkie nowo budowane domy muszą być energooszczędne i spełniać określone parametry. Nasza oferta to nie jest nadążanie za przejściową modą, ale stabilny biznes – podkreśla Marcin Maziarz, współwłaściciel firmy. Domy są drewniane, ogrzewane gazem, izolowane wełną ekologiczną. - Cała konstrukcja jest tak przygotowana, by dom był bardzo ciepły i miał znikome zapotrzebowanie energetyczne – opowiada Marcin Maziarz. - Stawiamy na wysokiej jakości materiały, wykorzystujemy drewno z górnej półki, suszone komorowo, które jest doskonałym izolatorem cieplnym. Do tego stosujemy ogrzewanie gazem, który jest paliwem przyszłości. Niepotrzebna jest kotłownia, piec można zainstalować w dowolnym pomieszczeniu i sterować nim np. za pomocą telefonu komórkowego. Firma Zielone Domy istnieje od 15 lat. W tej chwili spod rąk jej specjalistów wychodzą trzy budynki miesięcznie. - Przygotowanie fundamentów zajmuje około dwóch tygodni. W kolejne cztery doprowadzamy budynek do stanu surowego zamkniętego, a po następnym miesiącu do stanu deweloperskiego – zapewnia współwłaściciel firmy. - Dom o powierzchni 140 m2 można mieć już za 200 tys. zł. Mamy gotowe projekty, ale klienci mogą także składać u nas zamówienia według własnych pomysłów. Zarobić na sprzedaży

Właściciele firmy Zielone Domy
04.08.2017
wypowiedzi: 56
*.dynamic.gprs.plus.pl

Taki dom to by było coś. Do jego stworzenia z pewnością będą potrebne fachowe materiały i narzędzia które muszą pochodzić z jak najwyższej półki. Można je kupić w aktrakcyjnej cenie, pod warunkiem że skorzysta się z takich źródeł jak https://www.stukpuk.pl/ gdzie można dokonać korzystnych zakupów i wybudować fantastyczny dom. 

17.08.2017
wypowiedzi: 8
*.242.139.2

Dom energooszczędny to dom dobrze ocieplony. O ociepleniu trzeba pomyśleć już w trakcie budowy domu. Pozwoli to zaoszczędzić energię , potrzebne materiały znajdziecie na [url=https://docieplajdom.pl/product-pol-6249-Styropian-MAGNETIC-EPS-Grafitowy-0-031-gr-3-cm.html]docieplajdom[/url].

04.09.2017
wypowiedzi: 36
*.zabrze.vectranet.pl

Jeszcze przed rozpoczęciem budowy trzeba nawiązać współpracę z dobrym geodetą, który wykona dla nas mapę do celów projektowych - jest to jeden z dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Ze swojej strony mogę polecić usługi tego biura geodezyjnego: https://wektor-geodezja.com/oferta/mapy-do-celow-projektowych miałem okazję niedawno z nimi współpracować i wszystkie zlecone im pomiary zostały wykonane z należytą dokładnością

06.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajne są piece CO uniwersalne ponieważ zaoszczędzą ci opał dzięki czemu zaoszczedzisz pieniądze. Mi wydatki na opał po zainstalowaniu takiego wydajnego pieca spadły o 20% 

12.09.2017
wypowiedzi: 39
*.dynamic.gprs.plus.pl

Moda na energooszczędne domy nabiera tępa i dobrze,, powinniśmy iść w tę stronę

16.10.2017
wypowiedzi: 34
*.net.hawetelekom.pl

Oczywiście, że tak. Warto zainwestować w dobrej jakości materiały, by później cieszyć się niskimi remontami. Ja właśnie z takiego założenia wyszłam, postawiłam na porządne ocieplenie Carbon z Caparola i wyszło mi to na dobre. Rachunki za ogrzewanie od tego czasu spadły drastycznie, a poza tym odszedł problem wilgoci, z którym borykałam się przez kilka wcześniejszych lat. Widać jaką różnicę robi dobre, markowe ocieplenie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.