Forum do artykułu: Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

07.09.2015
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Witam właśnie otwieram Wypożyczalnie samochodów osobowych i dostawczych jest to ciężki kawałek chleba od ponad pięciu miesięcy staram się o leasing dla młodej firmy i udaje Mi się w końcu zacząć, muszę podkreślić że pracowałem już około dwóch lat w tej branży i powiem ze dzięki temu mam teraz dużo łatwiej rozbujac firmę z tego względu że na brałem wprawy i znajomości. Jedna sprawa która mnie dość irytuje to taka ze dlaczego w tym naszym Pięknym Kraju są takie utrudnione procedury dla młodych osób które otwierają swoją Firmę podkreślam że mam 21lat przez ten mój młody wiek otwieranie Wypożyczalni zajęło mi ponad 6mc.

28.12.2015
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam Panie Dominiku. Zaciekawiło mnie to o czym Pan pisze. Też od 2 miesięcy posiadam wypożyczalnie samochodów. Posiadam dopiero jedno auto  . Cheć nawiązać kontakty aby wejść w auta zastępcze. Rynek oczywiście lokalny w okolicy Ostródy. Jest jeszcze mało opanowany ale i nikt nie może mi doradzić jak to ogarnąć. Nie wiem dokładnie jakie domumenty wysyłać do ubezpieczyciela żeby miwypłacili pieniądze za wynajęte auto. Obawiam się, że mogę czegoś nie dosłać i zakwestionują m iwypłatę. Czy jest Pan w stanie mi podpowiedzieć jak to zrobić , gdzie znajdę wzory pism do ubezpieczyiela i czy może Pan coś posiada czym można się podzielić . Myślę, że nie jestem dla Pana konkuręcją i bym był strasznie wdzięczny za pomoc.Ewentualnie byśmy mogli porozmawiać telefonicznie  i w tym celu bym prosił o telefon.

28.12.2015
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewentualnie  prosze o wiadomość na email izitomsc@gmail.com

22.04.2016
wypowiedź: 1
*.internetia.net.pl

Czy udało się Panom realnie rozpocząć działanie wypożyczalni?
 

06.10.2016
wypowiedzi: 91
*.185.125.168.156.terrahost.no

A gdzie w Krakowie można wynająć auto dostawcze? 

06.10.2016
wypowiedzi: 32
*.91-185-185-0.net.eco.atman.pl

Generalnie w Krakowie masz chyba wszystkie większe sieciowe wypożyczalnie samochodów. Nie będę tutaj wymieniał konkretnych nazw, ale z tego co wiem, to mają one też w swojej ofercie większe auta dostawcze. Jeżeli mają to być auta typu Fiat Ducato Maxi np L4H2 lub L4H3, to sprawdź sobie jeszcze w tej krakowskiej wypożyczalni samochodów dostawczych.

02.11.2016
wypowiedzi: 2
*.adsl.inetia.pl

Zastanawiam się, jak to jest, że nowy samochód można już wynająć za 300-400zł miesięcznie (np. w leasetake)? Chodzi o wynajem długoterminowy, niemniej jednak gdzie tu zysk wynajmującego?

03.11.2016
wypowiedzi: 15
*.internetunion.pl

Ja na początku rozważałem rozpoczęcie działalności od podstaw, ale teraz myślę, że franczyza jest również ciekawą opcją. Wydaje mi się, że od tego trzeba zacząć, czyli od pytania czy damy radę sami od podstaw czy może warto skorzystać z już sprawdzonego modelu biznesowego. Ja marzę o sklepie spożywczym wielkopowierzchniowym i gdybym miał go sam otwierać to myślę, że szybko bym zbankrutował. Dlatego też coraz więcej czytam i poznaje różne Grupy jak np. Muszkieterowie 

19.01.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Witam,

Otworzyliśmy nową wypożyczalnię samochodów w Gdańsku w połowie Grudnia. Jest to kawał  ciężkiej roboty ale mamy nadzieję, że za kilka miesięcy okaże się, że było warto. Najtrudniejszą pracą jest wybijanie się na tym rynku ale trzeba systematyczną pracą przeć do przodu. Zastanawialiśmy się nad przystąpieniem do sieci franczyzowej ale od jakiegoś czasu do teraz nie ma żadnej konkretnej firmy (sieci) która szuka franczyzobiorców. Sami planujemy wystartować z taką opcją ale to dopiero od przyszłego roku jak już z czystym sumieniem będziemy mogli zapewnić franczyzobiorcom pewny, dochodowy know how wraz z rozpoznawalną marką.

 

20.01.2017
wypowiedzi: 9
*.static.chello.pl

Ja uważam, że taka wypożyczalnia to rewelacyjny pomysl. W dzisiejszych czasach koszty posiadania każdej rzeczy rosną tak, ze ciezko sobie na cokolwiek pozwolic. W ubieglym roku dostalem taki podatek od kupna mieszkania , ze nie wiedzialem jak sie nazywam. Dobra zmian :(

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.