Forum o artykule: Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach 46

Dominik Kujawa 07.09.2015 *.public-gprs516307.centertel.pl

1
Witam właśnie otwieram Wypożyczalnie samochodów osobowych i dostawczych jest to ciężki kawałek chleba od ponad pięciu miesięcy staram się o leasing dla młodej firmy i udaje Mi się w końcu zacząć, muszę podkreślić że pracowałem już około dwóch lat w tej branży i powiem ze dzięki temu mam teraz dużo łatwiej rozbujac firmę z tego względu że na brałem wprawy i znajomości. Jedna sprawa która mnie dość irytuje to taka ze dlaczego w tym naszym Pięknym Kraju są takie utrudnione procedury dla młodych osób które otwierają swoją Firmę podkreślam że mam 21lat przez ten mój młody wiek otwieranie Wypożyczalni zajęło mi ponad 6mc.

Tomasz Belowski 28.12.2015 *.acda202.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam Panie Dominiku. Zaciekawiło mnie to o czym Pan pisze. Też od 2 miesięcy posiadam wypożyczalnie samochodów. Posiadam dopiero jedno auto . Cheć nawiązać kontakty aby wejść w auta zastępcze. Rynek oczywiście lokalny w okolicy Ostródy. Jest jeszcze mało opanowany ale i nikt nie może mi doradzić jak to ogarnąć. Nie wiem dokładnie jakie domumenty wysyłać do ubezpieczyciela żeby miwypłacili pieniądze za wynajęte auto. Obawiam się, że mogę czegoś nie dosłać i zakwestionują m iwypłatę. Czy jest Pan w stanie mi podpowiedzieć jak to zrobić , gdzie znajdę wzory pism do ubezpieczyiela i czy może Pan coś posiada czym można się podzielić . Myślę, że nie jestem dla Pana konkuręcją i bym był strasznie wdzięczny za pomoc.Ewentualnie byśmy mogli porozmawiać telefonicznie i w tym celu bym prosił o telefon.

Tomasz Belowski 28.12.2015 *.acda202.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Ewentualnie prosze o wiadomość na email izitomsc@gmail.com

Tomasz Franczak 22.04.2016 *.84-234-1-111.internetia.net.pl

1

Czy udało się Panom realnie rozpocząć działanie wypożyczalni?

Jan33 06.10.2016 *.static.185.125.168.156.terrahost.no

127

A gdzie w Krakowie można wynająć auto dostawcze?

Mariusz333 02.11.2016 *.77-253-178-50.adsl.inetia.pl

5

Zastanawiam się, jak to jest, że nowy samochód można już wynająć za 300-400zł miesięcznie (np. w leasetake)? Chodzi o wynajem długoterminowy, niemniej jednak gdzie tu zysk wynajmującego?

TomaszDz74 03.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

15

Ja na początku rozważałem rozpoczęcie działalności od podstaw, ale teraz myślę, że franczyza jest również ciekawą opcją. Wydaje mi się, że od tego trzeba zacząć, czyli od pytania czy damy radę sami od podstaw czy może warto skorzystać z już sprawdzonego modelu biznesowego. Ja marzę o sklepie spożywczym wielkopowierzchniowym i gdybym miał go sam otwierać to myślę, że szybko bym zbankrutował. Dlatego też coraz więcej czytam i poznaje różne Grupy jak np. Muszkieterowie

smart 19.01.2017 *.89-66-39-128.dynamic.chello.pl

4

Witam,

Otworzyliśmy nową wypożyczalnię samochodów w Gdańsku w połowie Grudnia. Jest to kawał ciężkiej roboty ale mamy nadzieję, że za kilka miesięcy okaże się, że było warto. Najtrudniejszą pracą jest wybijanie się na tym rynku ale trzeba systematyczną pracą przeć do przodu. Zastanawialiśmy się nad przystąpieniem do sieci franczyzowej ale od jakiegoś czasu do teraz nie ma żadnej konkretnej firmy (sieci) która szuka franczyzobiorców. Sami planujemy wystartować z taką opcją ale to dopiero od przyszłego roku jak już z czystym sumieniem będziemy mogli zapewnić franczyzobiorcom pewny, dochodowy know how wraz z rozpoznawalną marką.

kasix997 08.09.2017 *.c48-89.icpnet.pl

11

Ost widziałem jak traficar reklamuja samochody dostawcze na minuty - genialny pomysł dopasowany w sam raz do mnie :)

Jane 12.09.2017 *.apn-37-7-165-195.dynamic.gprs.plus.pl

62

Takich wypożyczalni powstaje coraz więcej, więc może coś rzeczywiście jest na rzeczy

Jola_1994 03.10.2017 *.public-gprs377701.centertel.pl

34

Pomimo że otwarcie takiego przedsięwzięcia jest kosztowne to uważam, że poniesione koszty się bardzo szybko zwrócą.

Mario Kosz 09.12.2017 *.public-gprs393751.centertel.pl

1

Nie wiem jak z zyskiem ale wypożyczam od www.jmautowynajem.pl

smart 03.02.2018 *.87-207-135-38.dynamic.chello.pl

4

Słyszałem o tej wypożyczalni i problemach z jakimi spotykają się ludzie korzystając z ich usług. Gdyby ktoś wybierał się do Gdańska to z czystym sumieniem mogę polecić www.eco2drive.pl Żadnych problemów i nie pobierają kaucji z którą tutaj jest dużo problemów.

Gus!a 08.02.2018 *.apn-5-60-109-208.dynamic.gprs.plus.pl

73

Czytałam ostatnio, że firmy chętnie wypożyczają długoterminowo samochody. Moim zdaniem warto o tym pomyśleć.

kryspin1 12.03.2018 *.host-550b7372.sileman.net.pl

9

Biznes jak każdy inny, dobre wypożyczalnie bronią się ofertą i opiniami klientów. Ze swojego doświadczenia polecam www.mmcarsrental.pl, są w wiekszosci duzych miast.

Jacek Jankowski 16.07.2018 *.user-94-254-250-14.play-internet.pl

1
Szukam betatesterów do nowego programu do wypożyczalni samochodów . Doskonała okazja by poznać bezpłatnie program do prowadzenia wypożyczalni. szczegóły na xevoss eu

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.