Forum: Prawo własności przemysłowej a franchising 1478

Makler 17.11.2003 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Witam
Czy ktoś wie gdzie można znaleźć informacje o regulacjach prawa własności przemysłowej, które mają wpływ na franchising?
Byłbym wdzięczny za informacje.

prawnik 17.11.2003 *.212.76.35.233

A czy zadałeś sobie, kolego, trud zapoznania się z tekstem ustawy? Nie da się napisać pracy magisterskiej bez sięgnięcia do tekstów źródłowych.

Makler 17.11.2003 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Wyobraź sobie, że da się napisac pracę, zwłaszcza że pisze ją od strony ekonomii, a nie prawa. Poza tym to nie magisterka.
Prawnikiem nie jestem i wszystko co prawo jest mi obce. Pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.