Forum do artykułu: Zrób biznes na targach Franczyza 2015

18.09.2015
wypowiedzi: 153
*.internetdsl.tpnet.pl

Ale dużo wystawców w tym roku!

20.12.2015
wypowiedzi: 31
*.229.22.253

Mam tylko wrażenie, że wiele firm (szczególnie tych mniejszych) traci swój potencjał nie dokładając starań na przygotowanie stoiska i odpowiednich informacji. Przez to mimo, że pmysł dobry to efekt finalny nie najlepszy. Są już w Polsce profesjonalne firmy przykład Polexpo, które nie zajmują się przygotowaniem profesjonalnego stoiska na targach z uwzględnieniem nie tylko strategi marki, ale przede wszystkim nastrojów i atmosfery panującej na targach dość istotny szczegół o którym nikt nie pamięta, a szkoda.

18.10.2017
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

Ja dużo o tym jak prowadzić biznes, dowiedziałam się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Wiele mi dała styczność z odpowiednimi specjalistami. Jestem wdzieczna Łodzi za organizację tych spotkań. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.