Forum do artykułu: Zrób biznes na targach Franczyza 2015

18.09.2015
wypowiedzi: 153
*.internetdsl.tpnet.pl

Ale dużo wystawców w tym roku!

20.12.2015
wypowiedzi: 31
*.229.22.253

Mam tylko wrażenie, że wiele firm (szczególnie tych mniejszych) traci swój potencjał nie dokładając starań na przygotowanie stoiska i odpowiednich informacji. Przez to mimo, że pmysł dobry to efekt finalny nie najlepszy. Są już w Polsce profesjonalne firmy przykład Polexpo, które nie zajmują się przygotowaniem profesjonalnego stoiska na targach z uwzględnieniem nie tylko strategi marki, ale przede wszystkim nastrojów i atmosfery panującej na targach dość istotny szczegół o którym nikt nie pamięta, a szkoda.

18.10.2017
wypowiedzi: 23
*.play-internet.pl

Ja dużo o tym jak prowadzić biznes, dowiedziałam się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Wiele mi dała styczność z odpowiednimi specjalistami. Jestem wdzieczna Łodzi za organizację tych spotkań. 

16.11.2017
wypowiedź: 1
*.82.104.29

There are no doubts that to become successful in business one has to think it over very well. To get advised on right things, to write own strategy. Without that any business is doomed to failure.Bright example of successful business - essay dune writing services. Read their blogs, good thing for start-ups.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.