Forum do artykułu: Telefony z wyspy

02.10.2015
wypowiedzi: 6
*.0.azar-a.net

Takie stoisko zawsze się przyda w okolicy, można kupić fajne akcesoria, czy skorzystać z serwisu :)

08.09.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Ciekawa opcja.

01.07.2017
wypowiedzi: 3
*.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

Wbrew pozorom niezły zarobek

07.07.2017
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

Jak jeszcze interesujesz się telefonami, to nie ma lepszej opcji na początek.

25.07.2017
wypowiedzi: 4
*.242.139.2

Wydaje mi się że teraz coraz więcej osób kupuje jednak przez internet i że takie wyspy tracą w ten sposób klientów. Obecnie doładowania do telefonów też można zakupić przez internet , gdzie dodatkowo uzyskujemy informację na temat okresu połączeń wychodzących. Tak jest na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-lycamobile.

04.08.2017
wypowiedzi: 38
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ten pomysł to chyba na razie tylko raczkuje, potrzeba czasu żeby się to rozwinęło.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.