Forum o artykule: Telefony z wyspy 26

Hasiur 02.10.2015 *.none.0.azar-a.net

6
Takie stoisko zawsze się przyda w okolicy, można kupić fajne akcesoria, czy skorzystać z serwisu :)

DawidPotul 08.09.2016 *.user-109-243-176-192.play-internet.pl

27

Ciekawa opcja.

Vea 01.07.2017 *.119.14.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

3

Wbrew pozorom niezły zarobek

tomaszjawor10 07.07.2017 *.user-94-254-169-174.play-internet.pl

40

Jak jeszcze interesujesz się telefonami, to nie ma lepszej opcji na początek.

Pamela 04.08.2017 *.apn-46-169-212-183.dynamic.gprs.plus.pl

70

Ten pomysł to chyba na razie tylko raczkuje, potrzeba czasu żeby się to rozwinęło.

FunkDoc Żadnychnazwisk 08.09.2017 *.host-0-11.internetunion.pl

2

Odradzam współpracę z teletorium.

Ta sieć to żart. Każą Ci zamawiać ze swojej hurtowni akcesoria które są podróbami lub mają skradzione licencje. Gdy prowadziłem sklep dostałem telefon z centrali żeby usunąć ze stoiska wszystkie etui z Walta Disneya, ponieważ inspekcja handlowa przetrzepuje ich stoiska. Do dzisiaj mam w domu te badziewne podrobione etui. Do tego beznadziejna hurtownia na którą jesteś skazany jako franczyzobiorca. Jednorazowe kable, akcesoria które przychodzą chyba używane(całe porysowane), a jak zareklamujesz to, wymieniają Ci na kolejne uszkodzone etui.

Lub przykład. Jakieś lepsze etui firmy Spigen dostarczają nam i każą płacić sobie więcej niż jakbyśmy kupowali w oficjalnym sklepie SPIGENA!!! Wychodzi na to że hurtownia zaopatruje się u oficjalnego sprzedawcy spigena po to zeby dołożyć swoją marżę i wcisnąć franczyzobiorcom.

Do tego większość klientów jest nastawiona negatywnie na sam widok logo teletorium na Twoim stoisku. Odradzam współpracę jako franczyzobiorca każdemu, bo opisane sytuacje to tylko kropla w morzu gówna jakim jest ta współpraca.

Wstyd mi było przebywać na tym stoisku i słuchać kolejny raz jak to ładowarka spaliła klientowi drogi telefon. Sam wolałem zapłacić więcej i kupić w innym miejscu niż u siebie, bo się bałem o swój telefon lub pożar (tak, raz przyszedł klient z spaloną izolacją przy kablu, ale wyjątkowo jego telefon przeżył)

dariuszkowalczyk11 16.11.2017 *.user-94-254-156-26.play-internet.pl

22

Ja nie chodzę do tego serwisu, omijam bo nie mają nic do mojego Blackberry.

tomaszjawor10 07.02.2018 *.user-94-254-175-62.play-internet.pl

40

Niestety nie dostaniesz nic do telefonów Blackberry.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.