Forum do artykułu: Telefony z wyspy

02.10.2015
wypowiedzi: 6
*.0.azar-a.net

Takie stoisko zawsze się przyda w okolicy, można kupić fajne akcesoria, czy skorzystać z serwisu :)

08.09.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Ciekawa opcja.

01.07.2017
wypowiedzi: 3
*.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

Wbrew pozorom niezły zarobek

07.07.2017
wypowiedzi: 32
*.play-internet.pl

Jak jeszcze interesujesz się telefonami, to nie ma lepszej opcji na początek.

25.07.2017
wypowiedzi: 8
*.242.139.2

Wydaje mi się że teraz coraz więcej osób kupuje jednak przez internet i że takie wyspy tracą w ten sposób klientów. Obecnie doładowania do telefonów też można zakupić przez internet , gdzie dodatkowo uzyskujemy informację na temat okresu połączeń wychodzących. Tak jest na https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-lycamobile.

04.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ten pomysł to chyba na razie tylko raczkuje, potrzeba czasu żeby się to rozwinęło.

08.09.2017
wypowiedzi: 2
*.internetunion.pl

Odradzam współpracę z teletorium. 

Ta sieć to żart. Każą Ci zamawiać ze swojej hurtowni akcesoria które są podróbami lub mają skradzione licencje. Gdy prowadziłem sklep dostałem telefon z centrali żeby usunąć ze stoiska wszystkie etui z Walta Disneya, ponieważ inspekcja handlowa przetrzepuje ich stoiska. Do dzisiaj mam w domu te badziewne podrobione etui. Do tego beznadziejna hurtownia na którą jesteś skazany jako franczyzobiorca. Jednorazowe kable, akcesoria które przychodzą chyba używane(całe porysowane), a jak zareklamujesz to, wymieniają Ci na kolejne uszkodzone etui. 

Lub przykład. Jakieś lepsze etui firmy Spigen dostarczają nam i każą płacić sobie więcej niż jakbyśmy kupowali w oficjalnym sklepie SPIGENA!!! Wychodzi na to że hurtownia zaopatruje się u oficjalnego sprzedawcy spigena po to zeby dołożyć swoją marżę i wcisnąć franczyzobiorcom. 

Do tego większość klientów jest nastawiona negatywnie na sam widok logo teletorium na Twoim stoisku. Odradzam współpracę jako franczyzobiorca każdemu, bo opisane sytuacje to tylko kropla w morzu gówna jakim jest ta współpraca. 

 

Wstyd mi było przebywać na tym stoisku i słuchać kolejny raz jak to ładowarka spaliła klientowi drogi telefon. Sam wolałem zapłacić więcej i kupić w innym miejscu niż u siebie, bo się bałem o swój telefon lub pożar (tak, raz przyszedł klient z spaloną izolacją przy kablu, ale wyjątkowo jego telefon przeżył)

16.11.2017
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

Ja nie chodzę do tego serwisu, omijam bo nie  mają nic do mojego Blackberry.

16.12.2017
wypowiedź: 1
*.bb.sky.com

Osobiście uważam, że pomysł warty przemyślenia. Fajnie jest poszerzyć opcje o telefony dla seniorów. Wbrew pozora to całkiem duży rynek odbiorców. Więcej na ten temat można przeczytać W artykule http://www.gryguc.pl/smartfon-dla-seniora/

07.02.2018
wypowiedzi: 32
*.play-internet.pl

Niestety nie dostaniesz nic do telefonów Blackberry.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.