Forum do artykułu: Marzenia o własnym biznesie

05.10.2015
wypowiedź: 1
*.166.203.130

ciekawe skad pracownica linii lotniczych ( stuardesa ?) wzieła 350 tys plus vat ?? Takie pieniadze trudno odlozyc zarabiajac 10 tys mieaiecznie.

08.10.2015
wypowiedzi: 79
*.dynamic.chello.pl

Może wzięła dużą pożyczkę albo dostała spadek. Trzeba mieć marzenia a później robić wszystko by je zrealizować. To najprostszy sposób, by osiągnąc sukces i stać się z bankruta milionerem.

25.01.2016
wypowiedzi: 5
*.static.chello.pl

Pomysł: firma cateringowa, realizacja: bezzwrotna pożyczka z Urzędu Pracy, porady co do biznesplanu w Centrum Biznesu lub Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Trzeba po prostu trochę pogłówkować.

16.02.2016
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

"bezzwrotna pożyczka z Urzędu Pracy"

Gdzie mieści się taki urząd, który daje 350 000 ?

17.02.2016
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

Ludzie opanujcie się dzisiaj za pare zł można wynająć aktora z agencji i ten powie wszystko co mu podsuną pod nos. Takie marketingowe ściemy już są znane od lat. Tak jak z tym doktorem co to reklamował cudowne środki odchudzajace i nabijał kabze małoletniemu biznesmenowi.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.