Forum do artykułu: Wirtualny sekretariat

19.10.2015
wypowiedzi: 5
*.219.150.140

Wirtualna sekretarka to świetna sprawa. Przyda się przede wszystkim w pracy. Jeśli nie możemy odebrać telefonu, wirtualna sekretarka się tym zajmie. Mogą również oddzwaniać w naszym imieniu, kiedy my nie mamy na to czasu. Dodatkowo wirtualne sekretarki mogą prowadzić Twój kalendarz online. Będziesz mógł na bieżąco kontrolować swój plan dnia.

12.01.2016
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się, tym bardziej, że takie systemy dla firm naprawdę się sprawdzają.

28.07.2016
wypowiedzi: 8
*.170.136.239

U nas świetnie sprawdza się inne rozwiązanie do wysyłania i otrzymywania korespondencji: http://www.pika.pl/attorney/kancelaria/ Wszystkie informacje są odpowiednio uporządkowane, więc zmniejszył się chaos w dokumentach i korespondencji. 

14.02.2017
wypowiedź: 1
*.82.24.25

zgazam się

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.