Forum do artykułu: Wirtualny sekretariat

19.10.2015
wypowiedzi: 5
*.219.150.140

Wirtualna sekretarka to świetna sprawa. Przyda się przede wszystkim w pracy. Jeśli nie możemy odebrać telefonu, wirtualna sekretarka się tym zajmie. Mogą również oddzwaniać w naszym imieniu, kiedy my nie mamy na to czasu. Dodatkowo wirtualne sekretarki mogą prowadzić Twój kalendarz online. Będziesz mógł na bieżąco kontrolować swój plan dnia.

12.01.2016
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się, tym bardziej, że takie systemy dla firm naprawdę się sprawdzają.

28.07.2016
wypowiedzi: 20
*.170.136.239

U nas świetnie sprawdza się inne rozwiązanie do wysyłania i otrzymywania korespondencji: http://www.pika.pl/attorney/kancelaria/ Wszystkie informacje są odpowiednio uporządkowane, więc zmniejszył się chaos w dokumentach i korespondencji. 

14.02.2017
wypowiedź: 1
*.82.24.25

zgazam się

15.03.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga realizowania licznych obowiązków korporacyjnych i sprawozdawczych nakładanych przez prawo. Wirtualne Biuro to usługa, która w ostatnim czasie bardzo zyskała na popularności. Jest to rozwiązanie, po które sięgają zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i korporacje. Co sprawia, że tak się dzieje? Niewątpliwie są to korzyści. Po pierwsze i może najważniejsze, wirtualne biuro to minimalizacja kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Wynajem lokalu biurowego to nie lada wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Oprócz samego czynszu dochodzą jeszcze koszty wyposażenia lokalu, koszty eksploatacyjne, koszty zatrudnienia pracowników administracyjnych. Kluczem do minimalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej jest outsoursing procesów biznesowych, czyli delegowanie na zewnątrz firmy, usług niezwiązanych bezpośrednio z przedmiotem jej działalności. Jeżeli szukacie sprawdzonego biura z wieloletnim doświadczeniem nie tylko na rynku lokalnym, ale także poza granicami naszego kraju to polecam firmę https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/corporate-secretarial/

 

31.08.2017
wypowiedzi: 14
*.icpnet.pl

Mam również ofertę dla prowadzących własną firmę!

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć przepływ gotówki w swojej fimie?

Sprawdź poniższą ofertę!

https://www.artbud.pl/pl/c/Pancerne-kasy-pwlamaniowe/5264

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.