Forum o artykule: Apetyt na kurczaka 164

BezFranczyzy 12.11.2015 *.user-109-243-166-183.play-internet.pl

14
Ludzie nie dajcie się robić w balona 26 lokali kpina zanim podejmiecie jakieś decyzje poszperajcie na temat tej pseudo sieci.

jarolakers78 13.11.2015 *.host-185-78-134-4.gvt.pl

102

Bądź pewny, że dadzą się namówić szczególnie Ci których marzenia o własnym biznesie za niewielkie pieniądze oślepiają. Niestety takich siecie w Polsce jest wiele, a znajdują jeleni właśnie dzięki artykułom sponsorowanym:)

Pan wiadomo kupił sobie express chicken tylko po to aby mieć jak najszerszy rynek zbytu dla swoich hurtowni, tylko tyle. Partner dla niego to kolejne zamówienie i płatne faktury. O profesjonalnie przygotowanej sieci a tym bardziej franczyzie która daje markę w zamian za twoją pracę nie ma mowy. Jak to marka?

Wstyd i żenada

Pozdrawiam serdecznie tych którzy wiedzą o co chodzi. Dla tych którzy myślą o własnym biznesie polecam zdrowy rozsądek i internet.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.