Forum o artykule: Redan przykręci śrubę franczyzobiorcom 103

jarolakers78 25.11.2015 *.host-185-78-134-4.gvt.pl

102
No i wszystko jasne. Nie do końca trafiona kolekcja na którą franczyzobiorcy wpływ mieli żaden, wysokie koszty produkcji, konsolidacja produkcji, itp. Na to wszystko wpływ ma tylko zarząd firmy. Franczyzobiorca ma jedynie wpływ na sprzedaż tego badziewia w sklepach Top Secret, myślę, że sprzedaż nie spada tylko z powodu kolekcji a raczej jakości. Zarząd jednak wie od czego zacząć - od prowizji franczyzobiorców. Tak oto przedstawia się rynek polskiej franczyzy, widzimy cel - zarobić ma dawca a nie biorca.

Anna Kalata 25.11.2015 *.44-13-236-151.static.edis.at

14

Powiem szczerze, że trochę nie rozumiem tej decyzji. Ale to ich temat i tyle.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.